Нд, 19 травня 2024
15:59

Паралімпійці Дніпропетровщини вибороли для України 12 медалей

З 19 по 24 серпня 2014 року в м.Суонсі (Великобританія) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед паралімпійців. Національна збірна команда України була представлена 34 спортсменами та у загальнокомандному заліку посіла 2 місце, виборовши 43 медалі: 17 золотих, 8 срібних та 18 бронзових.

У складі національної збірної команди виступали 6 дніпропетровських спортсменів, які вибороли 12 нагород: 6 золотих, 5 срібних та 1 бронзову, а саме:

•  Сеник Микита тренер ЗТУ Слюсар І.Д. – 3 золоті медалі (біг на дистанціях 100м та 200 м, стрибки в довжину);

•  Ботурчук Оксана , тренер ЗТУ Рурак К.М. 3 золотих медалі (біг на дистанціях 100м,200м та 400м);

•  Царук Юрій , тренер ЗТУ Слюсар І.Д. 2 срібних нагороди (біг на дистанціях 100м та 200м);

•  Стрижак Інна , тренер ЗТУ Слюсар І.Д. 1 срібну медаль (стрибки в довжину);

•  Стецюк Світлана , тренер ЗТУ Шостак О.І. 2 срібну медаль (штовхання ядра у класі F 53/ F 54/ F 55 та метання спису у класі F 54);

•  Прудніков Дмитро , тренер ЗТУ Бондаренко В.Г. 1 бронзову медаль (стрибки в довжину).