
Двоє людей дістали поранень. Понад 40 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією.
Про це повідомив в офіційному Telegram-каналі голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади. Понівечені підприємство, інфраструктура, ліцей, багатоквартирний будинок і автомобілі. Постраждали двоє чоловіків 22 та 54 років. Лікуватимуться амбулаторно.
На Синельниківщині противник бив по Дубовиківській та Васильківській громадах. Виникли пожежі.
На Криворіжжі росіяни поцілили по Зеленодольській громаді.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |