Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 14 червня 2025
23:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Двічі обікрав квартиру 60-річної жінки: дільничні Павлограда затримали місцевого жителя

Двічі обікрав квартиру 60-річної жінки: дільничні Павлограда затримали місцевого жителя

Поліцейські встановили, що перший раз до квартири злодій навідався 6 листопада та викрав конвектор. 9 листопада він повернувся, щоб викрасти обігрівач та інше майно. Далі непомітно залишив місце злочину, а викрадені речі збув.

Дільничні офіцери Павлоградського районного відділу поліції встановили 42-річного чоловіка, причетного до крадіжок. Виявилось, що він був знайомий з потерпілою та раніше вже притягався до кримінальної відповідальності. Викрадене майно вилучили.

За даним фактом слідчим розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.

13 грудня за процесуальним керівництвом окружної прокуратури зловмиснику повідомили про підозру у скоєнні злочину. Фігуранту загрожує до восьми років позбавлення волі.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Александр  (14.12.22 16:44): Вор должен сидеть в тюрьме. Відповісти | З цитатою
В  (14.12.22 14:34): знаглів ворюга Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (5)

•  У Дніпрі патрульні штрафують водіїв-порушників, які паркують свої автомобілі на місцях для людей із інвалідністю. (5)

•  Уперше в історії три «Золоті мʼячі» разом уже у Дніпрі: де можно побачити нагороди Блохіна, Бєланова і Шевченка (3)

•  Парк імені Володі Дубініна стає місцем системного вандалізму (3)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)

•  Водіям Дніпра нагадали правила проїзду перехресть із круговим рухом (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті