Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 19 травня 2024
15:20

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Фасадам середмістя потрібен терміновий ремонт

Фасадам середмістя потрібен терміновий ремонт

Напівзруйновані піддашки, балкони з оголеною арматурою та ліпнина, що тримається на чесному слові.

Після того, як на проспекті Яворницького обвалився фасад, наш Владислав Авдиенко вирушив у рейд містом, щоб перевірити, де інцидент може стовідсотково повторитися.

Ці жахливі кадри влітку 2019-го зафільмували камери спостереження. На вулиці Михайла Грушевського величезна кам’яна брила падає на 35-річну жінку. Частина фасаду буквально розірвала навпіл її взуття. Сама ж постраждала дивом відбулася легкими травмами.

Ми повернулися на цю локацію, аби перевірити, чи відремонтували аварійний піддашок.

З моменту інциденту минув 1 рік 2 місяці та один тиждень, проте злощасний піддашок не те що не відремонтували — його навіть не обмотали будівельною сіткою.

Перехожі навіть бояться дивитися на те, що звисає над тротуаром.

Їдемо на сусідню вулицю Січових Стрільців. Тут фасади зі зруйнованою ліпниною по обидві боки дороги. Цегла наче висить у повітрі й, таке враження, що тримається на чесному слові. Схожа ситуація за рогом, на вулиці Шевченка. Щоправда, тут перехожих хоча б частково захищає металева сітка.

На сітці видно шматки ліпнини, тобто зверху вже щось падало. І якщо ось тут у вас ще є шанс урятуватися від каменепаду, то вже за метр — нема. Тому що просто над тротуаром звисає балкон з оголеною арматурою.

Уявіть, такі ж руйнування є й на головному проспекті Дніпра — Дмитра Яворницького. Ось такі конструкції ми зафільмували на червоній лінії, усього за пару кварталів від місця, де минулого тижня обвалився фасад. З-під балконів стирчить арматура.

Юрій Кірічек — експерт з будівельних конструкцій. Переглянувши наш відзнятий матеріал, робить висновок: фасадам потрібен терміновий ремонт, є серйозна загроза руйнування.

Або хоча б замотати будівельною сіткою, як робили минулого року після інциденту на Грушевського. Хто відповідатиме, якщо цегла з одного з пошкоджених фасадів таки травмує людину? Юристи твердять — балансоутримувач.

Кому підпорядковані відзняті нами будинки та чи збираються їх хоча б тимчасово обмотати сітками — ми спрямували до міськради інформаційний запит.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


МОСТ  (11.09.20 11:50): В Днепре не будет так называемых депрессивных районов
— Борис Филатов.
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
?  (11.09.20 11:18): Ну да, надо делать. Давайте соберем тех, кто стопорил ремонты фасадов то воем в сетях, задуривая людей, то подачей заявлений в суды и правоохранительные по поводу ремонтов, чем и блокировали ремонты. И пусть эти люди и занимаются починкой фасадов. Желательно, чтобы вообще бесплатно - как компенсация неудобств жителям.
А так получается, что никому не было дела до фасадов многие годы. Но как только начали их восстанавливать - сразу зашевелились , начали ставить палки в колеса. Добились остановки ремонтов, а теперь те же люди кричат "где ремонт"? Вот всех в кучу собрать и отправить на ремонты фасадов
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років проіснувала газета "Днепр вечерний" у паперовому форматі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті