Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 09 червня 2025
08:26

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Найкращим дизайнером одягу в етно-стилі області стала мешканка Дніпропетровська

|«« «« »» »»|

У Дніпропетровську визначили переможця конкурсу «Модний ЕТНО сезон». Ним стала молода дизайнер з обласного центру Аліна Яценко.

Друге та третє місце посіли мешканки Кривого Рогу – Ірина Мішустіна та Ірина Синельник відповідно.

З декількох десятків претендентів, які подали заявки на конкурс «Модний ЕТНО сезон», було обрано 8 фіналістів. Вони і продемонстрували свої колекції з національними етно-мотивами на показі у стилі Fashion Week. Кожна колекція включала від 5 до 10 ексклюзивних речей. Переможців визначило журі, до якого ввійшли дизайнери одягу, засновник модного журналу та представник керівництва області.

Відвідати модний захід могли всі охочі, адже вхід був вільний. Між показами колекцій глядачів розважали конкурсами та сюрпризам, а також виступами учасників ТВ-шоу «Х-фактор».

Також відвідувачі могли придбати деякі з продемонстрованих під час показу речей за доступними цінами. Виручені гроші будуть спрямовані на допомогу солдатам, які знаходяться в зоні АТО.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (16)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (10)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (7)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (6)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (6)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті