Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 07 червня 2025
16:17

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Днепродзержинец Илья Марченко выбыл из теннисного турнира в Вашингтоне

Днепродзержинец Илья Марченко выбыл из теннисного турнира в Вашингтоне
Воспитанник СК "Прометей" Илья Марченко после победы в квалификации над румыном Мариушом Копилом 2:1 (6:7, 7:6, 6:4) попал в основную сетку турнира ATP-500 в Вашингтоне (США).

Но дальнейшее продвижение Марченко, выступающего за донецкий "ВикКорт", прервал австралийский теннисист Маринко Матошевич. Наш земляк сегодня уступил спортсмену с Зеленого континента со счетом 0:2 (5:7, 4:6).

Напомним, что в Вашингтоне (США) на теннисном турнире АТР наш земляк Илья Марченко (посеянный под седьмым номером) 26 июля стартовал с победы в одиночном мужском разряде. В квалификационной встрече он одержал победу над французом Антуаном Беннето - 6:3, 6:4. В 2013 году Илья Марченко не смог пробиться в основную сетку турнира ATP в Вашингтоне. Уже в первом раунде наш теннисист, посеянный под 7 номером, встретился с Кристианом Харрисоном из США, и уступил 1:2 (6:3, 2:6, 7:6).

В текущем году И. Марченко заработал $49,951. Всего же за свою профессиональную карьеру теннисист, играя как в одиночном так и в парном разрядах, получил $ 858 720.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (6)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (4)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті