Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 14 августа 2026
17:24

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре началась Третья ревизия

В Днепре началась Третья ревизия

В Центре современной культуры Днепра открыли новую выставку Виталия Матухна.

Об этой необычной выставке организаторы сообщают:

“Відкрили виставку митця та куратора Віталія Матухна «Третя ревізія. Не завтра не вчора. Не кінець не початок».

Це історія про мінливість спогадів та неможливість наближення до рідного міста. В основі експозиції — фотографії Матухна 2019–2022 років, зроблені в Лисичанську.

Автор працює із власним архівом, намагаючись упорядкувати частину міської й персональної пам’яті та зафіксувати, як змінюються уявлення про Лисичанськ та його мешканців з часом і відстанню.

Вхід вільний. Виставковий простір DCCC, 2 поверх.

Побачити виставку можна до 16 травня.

Віталій Матухно — митець, куратор, активіст, музикант і ентузіаст із Лисичанська. У своїй практиці досліджує ідентичність та культурний контекст рідного міста й регіону. Має на меті розвивати, документувати й репрезентувати локальну та низову культури Луганщини та Донеччини. Працює з темами (пост)індустріального пейзажу і збереженням «зникомої пам’яті». Засновник та куратор номадичної самоорганізованої інституції «Гарелея Неотодрешь”.

Фото – Центр современной культуры.





Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (41)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (17)

•  Мешканці Червоного Каменю пояснили секрет появи велетенських риб у кар`єрі на цьому масиві (11)

•  «Треба вже буде у протигазах скоро гуляти». Чому цвіте Дніпро, чим це небезпечно та як можна вирішити проблему (8)

•  Литва допоможе відновити Органну залу Дніпра? (7)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (7)

•  Німеччина скасувала захист для частини українських чоловіків, їх можуть депортувати, - DW (6)

•  В Дніпрі розпочала роботу нова Школа робототехніки (4)

•  У Дніпрі проведуть громадські слухання з приводу передатування заснування міста (4)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
лет парку Шевченко

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте