Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 14 липня 2025
02:35

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У «Менорі» відкрили виставку унікальних фотографій

|«« «« »» »»|

Нова виставка відбиває головні сторінки життя євреїв в Україні за останні 100 років.

Експозиція спільно підготовлена Музеєм «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» (який працює у КДЦ «Менора») та Міжнародним інститутом єврейської історії Centropa. На ній представлені рідкісні світлини 1920-2020-х років.

І про цю виставку організатори розповіли:

«Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відкрив виставку «Українсько-єврейське століття: фотографії та історії 1920–2024», підготовлену Міжнародним інститутом єврейської історії Centropa.

Урочисто презентувала виставку директор Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» Ірина Радченко.

Головна ідея експозиції – показати історію єврейства в Україні протягом XX ст. через призму фото та усної історій, розкрити життя та переживання людей. Виставка представлена на 29 стендах, де розміщені інформація, історії з життя та архівні й сучасні світлини євреїв, які стали свідками і учасниками важливих історичних подій у період 1920–2024 рр.

У першій частині задокументоване життя єврейських громад України до і під час Голокосту – її основою стали понад 260 інтерв’ю та 3 000 архівних фотографій. Друга частина включає сучасні світлини американського фотографа Едварда Серотти та українських фотографів М. Левіна і Т. Ковальчука, які зафіксували життя єврейських громад у Львові, Києві, Чернігові, Одесі, Івано-Франківську та Харкові під час повномасштабного російського вторгнення.

Нова експозиція не залишила байдужими відвідувачів, адже вона не лише про минуле, а й про наше сьогодення.

Продовжила програму вже традиційна оглядова екскурсія Музеєм для всіх бажаючих, яких прийшло чимало.

На завершення гостей чекав розіграш цінних призів; кожен відвідувач мав можливість перевірити свою удачу та отримати приємні і корисні подарунки.

Щиро дякуємо кожному, хто розділив цей день з нами! Сподіваємось, що для кожного з гостей він став особливим днем, наповненим приємним спілкуванням, новими знаннями та приємними враженнями».

Фото – Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні»

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (14)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (8)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті