Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
07:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі запровадять обмеження для електросамокатів

У Дніпрі запровадять   обмеження для електросамокатів

Врегулюють використання самокатів та моноколес.

У Дніпрі пропонують встановити нові обмеження для електросамокатів та моноколес. Про це йдеться в проєкті рішення, який оприлюднили на сайті Дніпровської міської ради.

У документі зазначено, що пропонується встановити нові правила для використання електросамокатів та схожих засобів пересування. Зокрема, кататися можна буде лише за спеціальною схемою зонування та не перевищуючи гранично допустиму швидкість на таких територіях.

Урегулюють також процес паркування таких транспортних засобів. Залишати самокати та моноколеса можна буде лише на визначених для цього майданчиках.

До затвердження схеми — ставити самокати на тротуарах, біля зупинок і просто посеред вулиць заборонено.

Рішення діятиме під час воєнного стану.

Наразі проєкт ще не підписаний міським головою Дніпра.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Бегемот  (24.04.25 06:35): а как собираются бороться с нарушителями (с теми, что ставят самокаты посреди тротуаров) ? Відповісти | З цитатою
Василь Глоба  (22.04.25 09:10): Ну, что в единстве не приемною По что же так вошли теперь, отъемлет нынче тот порядок. И многословно все примет. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Петруха  (21.04.25 15:30): Единое целое не будоражит каменный удлинитель. Как открыть дверь тетрадкой? Мягкая буженина не выезжала из города Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті