Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 06 марта 2025
01:15

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепропетровщина – лидер Украины по числу ломбардов

Днепропетровщина – лидер Украины по числу ломбардов

Именно в нашей области работает наибольшее число ломбардов и их филиалов.

Ровно 500 таких учреждений предлагают свои услуги жителям Днепропетровской области. По их числу позади остались не только Одесская (306), Харьковская (243) и другие области Украины, но традиционно лидирующий во многих номинациях Киев (457).

Подробней о ситуации с ломбардами пишет thepage.ua:

«Як живуть ломбарди: сотні філій та концентрація в найбільших містах.

За даними Комплексної інформаційної системи Національного банку України (КІС НБУ), станом на лютий 2025 року в Державному реєстрі фінансових установ зареєстровано 108 ломбардів, з яких 102 мають чинну ліцензію НБУ.

Найбільше компаній (32) з проаналізованих знаходяться в столиці, а також у Дніпропетровській області (22). Згідно з інформацією ЄДР, більшість із них, а саме 99 юридичних осіб, мають зареєстровані відокремлені підрозділи (філії). Найбільше філій знаходяться в Дніпропетровській області (500), Одеській (306) та Харківській (243) областях, а також у Києві (457).

Деякі ломбарди мають сотні філій. Найбільше їх (286) у ПТ «ЛОМБАРД «ПЕРШИЙ» ТОВ «МІКРОФІНАНС» І КОМПАНІЯ», яка входить до складу фінансово-промислової групи «Група родини Петренко». Окрім надання фінансових послуг, компанії цієї групи займаються виробництвом та продажем ювелірних виробів, зокрема через мережу «Золотий вік».

Інша компанія з цієї групи, ПТ «ЛОМБАРД № 1» ТОВ «КОНТРАКТ — ГРУП» І КОМПАНІЯ», має 228 філій по всій Україні. Бенефіціаром є Тарас Петренко, син Романа Петренка, згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті НБУ. Всі компанії працюють під брендом «Перший».

Ломбарди, що працюють під брендом «Скарбниця», мають велику мережу з 417 філій. Бенефіціарами цих компаній є Андрій Хірсін, який зареєстрував місце проживання на Мальті, а також Олександр Титаренко та Євген Білаш.

ПТ «ТОВ «КЛИМКО» І КОМПАНІЯ «ЛОМБАРД КАПІТАЛ» має 189 філій і працює під брендом «Капітал». Бенефіціаркою є Олена Приходько з Запоріжжя. На сайті цього ломбарду в розділі «Контакти» вказана ще одна компанія з проаналізованого списку — ПТ «ЛОМБАРД «КОМПРОМІС» НІКІТІЧ Н.В. І КОМПАНІЯ», що налічує 194 філії. Її бенефіціаром є Володимир Нікітіч, який також є учасником ПТ «НІКІТІЧ І КОМПАНІЯ «ЛОМБАРД» КАРАТ», що має ліцензію на діяльність ломбардів. 5% статутного капіталу ПТ «ЛОМБАРД «КОМПРОМІС» НІКІТІЧ Н.В. І КОМПАНІЯ» належать Наталії Нікітіч, яка також є учасницею ПТ «НІКІТІЧ І КОМПАНІЯ «ЛОМБАРД КАПІТАЛ» з 31 філією та доходом у 19,4 млн грн за 9 місяців 2024 року.

Ринок ломбардів в Україні пережив значні зміни за останні 5 років. З 2020 року кількість ломбардів скоротилася майже втричі, однак їхні активи залишаються на стабільному рівні. Ломбарди продовжують демонструвати високі фінансові результати. За 9 місяців 2024 року 101 ломбард отримав понад 3 млрд грн доходу, що свідчить про зростання порівняно з попереднім роком. Найбільші учасники ринку, такі як «Скарбниця», «Ломбард Перший» і «Капітал», володіють широкими мережами філій, зосередженими переважно у великих містах, найбільше в Києві, а також у Дніпропетровській та Одеській областях. Чоловіки становлять 62% кінцевих бенефіціарів ломбардів, а жінки— 38%».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася  (05.03.25 13:39): Это потому что недостаточно казино, негде деньги зарабатывать. Ответить | С цитатой
Ооо  (05.03.25 12:09): Это свидетильствует о многом Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
9
млн евро на новые трамваи потратит город в 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте