Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 14 липня 2025
09:17

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За стрілянину у Дніпрі поліція затримала 50-річного чоловіка

За стрілянину у Дніпрі поліція затримала 50-річного чоловіка

Під час конфлікту зловмисник вистрелив зі зброї у чоловіка, після чого сів у автівку та поїхав з місця злочину. Потерпілого госпіталізували до лікарні.

7 вересня приблизно о 18:45 до поліції надійшло повідомлення про стрілянину на вул. Вартових Неба у Шевченківському районі міста. Прибувши на місце події правоохоронці відділення поліції № 7 Дніпровського районного управління поліції задокументували правопорушення й встановили особу злочинця.

За силової підтримки спецпризначенців поліцейські затримали фігуранта за місцем його мешкання.

Слідчі затримали 50-річного нападника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

8 вересня поліція повідомила зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. За скоєне чоловіку загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Gorod.dp.ua на Facebook.


ку  (10.09.24 10:37): Не знаю кто и как!
Но сидели на лавочке пензионеры!
Один говорит что надо набить е-ло стрелку!
Другой говорит что засунуть дальнобойщику ствол в анальное отверствие и выстрелить чтобы не повадно было стрелять в людей!
и кто с них прав не знаю!
А вы как думаете?
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (13)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (8)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
будинків ОСББ та ЖБК оновлені у Дніпрі у 2023 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті