Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 22 декабря 2024
20:37

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Дієві методи боротьби з осами: як знищити ос на дачній ділянці

Дієві методи боротьби з осами: як знищити ос на дачній ділянці

Дієві методи боротьби з осами

Одним з видів комах, здатних затьмарити задоволення і радощі, які приносить літо – є оси. Вони “дістають” не лише своєю докучливістю, але і відчутними укусами. Живуть вони колоніями в гніздах-вуликах, побудованих ними ж з деревного волокна, змішаного з водою. Боротьба з осами способами, вказаними тут https://licvidator.ua/services/dezinsekcija/borba-s-osami/, не була б такою актуальною, якби вони робили свої гнізда тільки в дикій природі. Але ж їх можна зустріти:

  • у технічних будівлях, закритих гаражах, льохах і сараях;
  • у покрівлі, вентиляція і на горищі;
  • у густих заростях біля огорожі ділянки;
  • у гілках, дуплах дерев і інших найнесподіваніших місцях.

Оси примудряються створити проблему, будуючи гнізда навіть на балконах багатоповерхівок, в стінах будинків, в кабіні старого покинутого автомобіля.


Знищення ос хімічними засобами

Ефективним методом позбавлення від цих комах є хімікати. Їх можна купити у вигляді спеціальних емульсій, аерозолів, мікрокапсул, димових шашок. Загальний принцип використання препаратів полягає у швидкій ретельній обробці гнізд і території біля них. При цьому потрібно бути гранично обережним, щоб запобігти можливості отруїтися самому використовуваними хімікатами або бути покусаним розлюченим роєм ос.

Знищення ос народними засобами

Боротьба з осами велася ще задовго до появи хімічних препаратів. Народні методи й засоби продовжують використовуватися і зараз. Ось деякі з них.

Відро потрібно наповнити водою і занурити в нього гніздо. Рідина, що потрапила в стільники, знищить комах, що знаходяться в них. Відвернути увагу особин, що знаходяться поза вуликом, можна солодкою приманкою, налитою в ємність. Після того, як гніздо знешкоджене, його можна втопити у водоймі або спалити. Місце його кріплення обробити інсектицидом або розчином марганцівки. Усі дії проводити потрібно в спецодягу, окулярах і накомарнику.

Якщо гніздо виявлене в землі, його просто потрібно залити окропом або звичайною водою зі шланга. Оброблений у такий спосіб вулик засипається землею і трамбується. Щоб не допустити проникнення комах в приміщення через вікно, його кватирки, фіранки обробляють столовим оцтом. Іноді використовують саморобні пастки. Для цього беруть пластикову пляшку, відрізують шийку, наповнюють місткість солодкою приманкою. Відрізану частину знову вставляють в пляшку, тільки зворотною стороною.

Знищення ос на пасіці

Кожен бджоляр повинен знати, як позбавитися від цих комах. Вони крадуть мед, знищують бджіл, роблять багато інших гидот. Захистити бджіл від ос можна наступними методами. Перший дуже важливий спосіб полягає у виявленні й знищенні осиних гнізд недалеко від пасіки.

Можна також використати клейові пастки. Їх встановлюють на кришках бджолиних будиночків і наповнюють солодкою липкою приманкою. Непрохані “гості”, що злетілися на “пригощання” прилипають лапками й гинуть. Використати також можна і розвішені навкруги пасіки приманки з обрізаних пляшок, про які вже йшла мова вище. Але щоб жертвами клейових пасток і приманок не стали бджоли, використати потрібно солодкість, що перебродила.

Професійне знищення ос будинку і на ділянці

Самостійна боротьба з осами у будь-якому місці – справа копітка і небезпечна. Тому краще все ж доручити її фахівцям, що професійно займаються цією роботою. Великою популярністю у споживачів цієї послуги користується компанія “Ліквідатор”, філії якої є у багатьох містах України.

Професіонали цієї фірми мають необхідні знання, досвід і ресурси для усунення проблеми у будь-якому місці, будь то міська або заміська нерухомість, дача, ділянка або пасіка. Вони працюють швидко, якісно та ефективно, використовуючи оптимальний у кожному конкретному випадку метод боротьби з осами. У найближчі декілька років вам не доведеться знову розв'язувати проблему, пов'язану з поселенням “непрошених гостей”.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
13,5
млн грн финансовой помощи для полиции Горсовет выделил в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте