Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
06:37

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі на Володимира Моссаковського біля коледжу Патона утворився провал: рух ускладнено

У Дніпрі на Володимира Моссаковського біля коледжу Патона утворився провал: рух ускладнено

У четвер, 25 квітня, у Дніпрі на вулиці Володимира Моссаковського побачили провалля на проїжджій частині. Поблизу фахового коледжу зварювання та електроніки імені Патона утворилась яма глибиною близько 1 метра.

На ділянці біля перехрестя з вулицею Паторжинського ускладнений рух.

Станом на 13:20 провалля огороджено. Проте комунальників на місці немає. За словами місцевих мешканців, яма на цьому місці утворюється не вперше та доставляє людям незручності.

Аби проїхати на цій ділянці дороги, водіям доводиться пропускати один одного. Враховуйте цю інформацію при плануванні своєї подорожі містом.





Gorod.dp.ua на Facebook.


горожанин  (26.04.24 09:52): Что то информатор расслабился. На этой неделе на пр. Поля подобный провал засыпали., на прошлой неделе на ул. Криворожской проваленный люк подлатали.
Почему про эти провалы ничего не писали?
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті