Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 14 июня 2025
15:51

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Ко Дню Соборности в Художественном музее Днепра открыли яркую выставку

|«« «« »» »»|

На выставке Марины Масловской «Единая Украина» представлены все 26 региона нашей страны.

22 января будет отмечаться День Соборности Украины. Накануне этой даты в Днепровском художественном музее открыли яркую и патриотичную выставку, на которой представлены все области Украины. Автор работ Марина Масловская представила интересное видение украинских регионов.

О выставке и ее авторе в Днепровском художественном музее рассказали:

«Відбулася презентація виставки Марини Масловської «Єдина Україна».

На виставці представлено 26 робіт, які розповідають про геральдичні кольори кожної області України. Усі роботи об’єднує петриківський розпис.

Ось що розповідає про виставку сама художниця:

«Після повномасштабного вторгнення наш народ згуртувався, як ніколи. Ця виставка про єдність нашої країни. Кожна її область неповторна й особлива, а всі вони разом творять гармонію на мистецькій мапі України.

Країну не можна розділяти, тому що кожна область, кожне місто та селище становлять єдине ціле. Моя виставка саме про це. Я хотіла підкреслити красу кожного регіону та об’єднати їх на мапі України».

Фото Александра Ярошенко.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (5)

•  У Дніпрі патрульні штрафують водіїв-порушників, які паркують свої автомобілі на місцях для людей із інвалідністю. (5)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  у Дніпрі триває оновлення трамвайних рейок для запуску низькопідлогових трамваїв (3)

•  Уперше в історії три «Золоті мʼячі» разом уже у Дніпрі: де можно побачити нагороди Блохіна, Бєланова і Шевченка (3)

•  Водіям Дніпра нагадали правила проїзду перехресть із круговим рухом (3)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварийных лифтов отремонтировали в 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте