У Нікополі Дніпропетровської області відбувся аукціон із продажу великого промислового підприємства. Початкова ціна лоту становила 16 мільйонів гривень, але у результаті завод продали за 1,9 мільйона гривень.
На аукціоні було продано завод сталевих труб "ЮТІСТ". Початок прийому пропозицій відбувся 9 листопада. Сам аукціон було проведено 20 листопада з початковою ціною 16 млн. гривень. Проте у результаті завод було придбано за 1 920 000 гривень. За таку ціну покупець отримав близько 18 тисяч квадратних кілометрів нерухомого майна, трансформатори та дебіторську заборгованість у розмірі 1,9 млн. грн.
Переможцем тендеру стало ТОВ "Нікопольський завод сталевих труб "Укрметал". За даними Youcontrol, власниками компанії є дніпряни Гюльбала Азімов та Алла Левченко. Як відомо, на момент визнання підприємство банкрутом його власницею була Дар'я Рачкова. До неї підприємством володіли Андрій Рачков та Олексій Воїн У 2022 році Вищий антикорупційний суд визнав Андрія Рачкова винним у крадіжці 1 258 000 доларів державного інституту титану і засудив його до 10 років позбавлення волі.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
Шляпа, принадлежавшая Наполеону Бонапарту во времена его правления Французской империей в XIX веке, была продана на аукционе в Париже за 1,9 млн евро (примерно 2,1 млн долларов).
Стартовая цена 600 к была.
Так это тряпка... А тут завод , которому потом ещё эти деньги и вернут. Відповісти | З цитатою