Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 23 ноября 2024
15:32

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Как обезопасить жилье от грабителей во время отключений электричества?

Как обезопасить жилье от грабителей во время отключений электричества?

В Днепре во время отключений света участились квартирные кражи.

Темнота – лучший друг квартирных воров. 

Жители Днепра вынуждены жить в режиме постоянных отключений электричества. А в этой ситуации даже оснащенные кодовыми замками и камерами слежения дома остаются беззащитными перед грабителями. Если нет света, не работают ни те, ни другие. 

Городской сайт неоднократно рассказывал о том, как при длительных отключениях света грабители воруют из подъездов все, что можно унести – лампочки, плафоны, ковры, растения.

Но при отключениях света угроза нависает не только над местами общего пользования. Гораздо большей опасности подвергаются и квартиры горожан. 

Почему это происходит и как от этого постараться уберечься, рассказал эксперт из Днепра в сфере безопасности жилья Сергей Ковалевский:

«Війна навчила нас відмовлятися від багатьох звичних нам речей.

Але безпека – це те, від чого відмовлятися не можна в жодному разі.

В колонці видання Mind розповів про основні загрози, які виникли через відсутність електроенергії для вашого житла.

На що краще замінити домофонний замок.

Чому сигналізація вже не рятує так, як раніше.

Дав три прості поради захисту домівок. Такі, на які електрика не впливає жодним чином.

Отже…

Люди продовжують залишати житло…

З початку повномасштабної війни з України виїхали тисячі людей. Взимку почалася друга хвиля, яку спровокували масові ракетні удари, відсутність світла та тепла. Цілі поверхи багатоповерхівок залишаються без господарів.

Є така тенденція: чим довше ніхто не з’являється вдома, тим імовірність, що житло пограбують, зростає. Сусіди, якщо вони є, менше реагують на навколишній шум і підозрілі звуки. Та навіть стали більше їх боятися.

Уявіть, з чотирьох квартир на поверсі заселеною лишилася одна. Навряд чи з неї хтось наважиться виглянути на шум. Бо, якщо це грабіжники, на допомогу ніхто не прийде.

Під’їзди багатоповерхівок стали більш небезпечні

Раніше небажаних гостей фільтрували за допомогою домофонів. Тепер і вони не рятують. Усі домофони працюють від електрики. Без світла двері залишаються відчиненими. Біля під’їздів зараз менше людей: через короткий світовий день та обмеження в освітленні. У грабіжника немає перепон, щоб зайти всередину під’їзду.

Мене врятує сигналізація? Зараз не врятує    

Часто чув від людей: у мене сигналізація, я захищений. Тепер вони відчули, що і цей захист може підвести. У блекаут сигналізація безсила.

Без світла система продовжує працювати на акумуляторах і передає данні про надзвичайну подію через GPS. Останнім часом і він десь губиться.

У години відсутності світла сигналізація втрачає свою ефективність. Показовими були перші масові удари по енергетиці. Сигналізація просто «лягла» – через відсутність струму, інтернету та старі акумулятори, які люди забувають міняти.

Охоронні компанії отримували десятки хибних викликів. І в реальності група швидкого реагування не прибувала на виклик у заявлені 15 хвилин. А на деякі – взагалі не доїжджала.

Як захистити дім. Три прості поради

1. Надійні двері.

Я завжди раджу починати захист своєї оселі саме з них. У багатоповерхівках тисячі дверей і замків. А надійних та якісних – до 5%.

Навіть у новобудовах, де люди певною мірою мають фінансову можливість, залишаються стояти «слабкі» двері, які встановив забудовник. Буває так, що замки стоять надійні, а двері – як консервна банка: раз і вирвав. 

Буває і навпаки – двері якісні, а замки можна відчинити спицею за пів хвилини.

2. Зламостійкі механічні замки.

Їх не відімкнуть ані відмички, ані вандальні методи, як-от вибивання, виламування та випилювання.

Механіці все одно, що люди поїхали на рік чи два. Замок виконуватиме свою функцію захисту. Можна посилити його броненакладкою, яка закриває замковий отвір.

І грабіжники навіть не пробуватимуть «здолати» вашу квартиру, бо не стануть гаяти час на те, що їм просто не до сили. Тоді сигналізація стане для вас додатковою опцією.

3. Кодові замки на під’їзди замість домофонних.

Вони працюють без електрики. Раніше кодові замки асоціювалися з механізмом, у якому затиснув усі кнопки – він і відкрився. Зараз прийшло покоління надійних кодових замків. Код можна зробити з 2, 4, 5, 6, 8 та більше цифр. Його не можливо відкрити, натиснувши всі кнопки.

Чи дорого все це коштує?

Вінстон Черчилль колись сказав: «За безпеку треба платити. За її відсутність – розплачуватися».

Захист не може стоїти дешево. У якісних дверях і замках – якісні матеріали. Тому вони служать десятки років – і в плані надійності, і в плані захисту. На відміну від телефонів, які люди міняють за рік-два, у свою безпеку ви інвестуєте один раз на десятки років».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Опыт  (02.02.23 17:10): Если в подъезде живут арендаторы, то пофиг все эти механические кодовые замки Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
54
долгожителя проживает в Днепропетровской области. 47 женщин и 7 мужчин, отметивших свое 100-летие.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте