Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 13 липня 2025
22:34

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Як дніпрянам допомагає штаб допомоги постраждалим від ракетного удару

Як дніпрянам допомагає штаб допомоги постраждалим від ракетного удару

Штаб допомоги постраждалим від ракетного обстрілу, який стався 14 січня, став ще одним «острівком допомоги» мешканцям будинку на житловому масиві Перемога.

Штаб допомоги розмістили у школі № 66 за адресою просп. Героїв, 3- А. Там щоденно без вихідних з 8:00 до 20:00 працюють міські спеціалісти, аби надати допомогу кожному мешканцю, який постраждав у той роковий день.

Зокрема у Штабі можна:

- подати документи на отримання матеріальної допомоги для відшкодування збитків, завданих житлу;

- подати документи на отримання матеріальної допомоги на лікування постраждалим особам;

- подати документи на отримання матеріальної допомоги сімʼям загиблих;

- відновити втрачений або пошкоджений паспорт громадянина України;

- отримати свідоцтво про смерть загиблого.

Крім цього, у Штабі зʼявились нові послуги. Мешканцям постраждалого будинку надавати допомогу буде нотаріус, яка згодилась безкоштовно допомогти містянам. Водночас там працює і пенсійний фонд. Він надає постраждалим довідку про доходи для матеріальної допомоги та приймає заявки на відновлення втрачених пенсійних посвідчень.

А з понеділка у Штабі працюватимуть спеціалісти Центрального управління соціального захисту населення. Вони допоможуть мешканцям зареєструватись для грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Таким чином постраждалі отримають спеціальні QR-коди на разову грошову допомогу - 6660 грн.

Загалом, станом на 20 січня звернулися за консультацією 240 осіб з питань надання матеріальної допомоги. Документи на допомогу вже подали 103 особи. Близько 20 пакетів документів вже в роботі. Люди приходять і реєструються, щоб отримати акти обстеження, аби потім подати на матеріальну допомогу. Там вони також отримують необхідні документи. Людей консультують як особисто, так і телефоном. Штаби будуть працювати до тих пір, поки у Дніпрі не допоможуть кожному постраждалому.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (14)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (9)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті