Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 15 липня 2025
21:00

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Середня зарплата лікарів у першому півріччі зросла у 1,5 раза

Середня зарплата лікарів у першому півріччі зросла у 1,5 раза

У першому півріччі 2022 року середня заробітна плата лікарів становила 21 тис. грн (у 1,5 раза більше ніж у 2021 році) та середнього медичного персоналу – близько 15 тис. грн (на 34% більше ніж у 2021 році).

Найвища середня заробітна плата в закладах екстреної медичної допомоги: лікарі - 27 тис. грн, середній медичний персонал - 20 тис. гривень. Про це повідомляє пресслужба Міністерство фінансів України, інформує УНН.

Так, видатки загального фонду державного бюджету разом з трансфертами за 8 місяців здійснено в обсязі 106,8 млрд грн (83,3% до плану на січень ‒ серпень, або 55,7% до річного плану). На 2022 рік (станом на 01.08.2022) обсяг видатків на охорону здоров’я за загальним та спеціальним фондом становить у цілому за зведеним бюджетом 228,6 млрд грн (4,9% до ВВП).

Важливим напрямом є реалізація програми медичних гарантій, на яку передбачено 157,3 млрд гривень. За 8 місяців видатки за цією програмою здійснено в обсязі 95,7 млрд грн (91,7% до плану на січень ‒ серпень, або 60,8% до річного плану).

«Медицина залишається одним з основних пріоритетів державної політики, особливо в умовах воєнного стану. Робимо усе можливе, щоб медичні заклади в умовах війни фінансувались безперебійно. Так, у липні Уряд отримав грант 1,7 млрд доларів від Уряду США через механізм Цільового фонду Світового Банку, який спрямовано на покриття витрат загального фонду держбюджету для оплати медичних послуг за програмою медичних гарантій. Це сприяло стабільному фінансуванню програми медгарантій і своєчасній виплаті заробітної плати медпрацівникам», ‒ наголосив заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Національний банк України прогнозує, що на тлі війни реальні зарплати українців у 2022 році скоротяться на 27% і не відновляться до довоєнного рівня навіть на кінець 2024 року.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (9)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (8)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (8)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (7)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (6)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)

•  Поліція розслідує загибель цуценят у Новокодацькому районі Дніпра (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті