Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 17 апреля 2021
05:29

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Подаруємо шанс на здорове життя! В боротьбі з епілепсією 6-місячній Катрусі Ліпській потрібна допомога!

Подаруємо шанс на здорове життя! В боротьбі з епілепсією 6-місячній Катрусі Ліпській потрібна допомога!

Довгоочікувана дівчинка народилась повністю здоровою, але безхмарними виявились лише перші сім днів життя. Вже на десятий день Катруся потрапила в реанімацію, а далі ще кілька госпіталізацій, які не давали стабільного результату.

«Через 1,5 місяці вперше було почуто невтішний діагноз - епілепсія. За перші півроку життя Катрусі проведено два дослідження МРТ, багаторазовий ЕЕГ моніторинг, пункція спинномозкової рідини, десятки аналізів крові, крапельниці, нейросонографії, УЗД. Наразі найбільш точний діагноз звучить так: структурно-генетична епілепсія, медикаментозно-резистентна.

Епілепсія це безперервна війна! Попереду Катрусю чекають постійна терапія протисудомними препаратами, генетичні дослідження та перехід на кетогенну дієту, як одного з ефективних сучасних методів.

Тільки це дасть шанс Катрусі рости й розвиватись. Діяти треба дуже швидко, кожен день відбирає у маленької шанс на майбутнє. За такий короткий час нам, батькам, не вдасться зібрати гроші на всі необхідні заходи та водночас забезпечити дитину ліками, спецхарчуванням і додатковими витратними матеріалами. Тому ми звертаємось за допомогою до небайдужих людей!» - Оксана, мама Катрусі.

Завдяки введенню кето-дієти у дівчинки є шанс на здорове життя. Просимо у вас підтримки!

Допоможіть зібрати гроші для лікування Катрусі за посиланням: http://248.dp.ua/projects/970


Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Мэром дано указание каждый год в двух – трех районах города создавать зеленые зоны и локации, куда можно будет прийти, отдохнуть, приятно провести время
Михаил Лысенко.

Источник
Цифра:
1,368
грн. за м куб. - новый тариф за доставку газа в Днепре

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте