Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 07 червня 2025
04:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпряни вийшли з акцією протесту через справу загиблого у ДТП Олександра Усачова

Дніпряни вийшли з акцією протесту через справу загиблого у ДТП Олександра Усачова

Жителі Лівого берега вийшли з акцією протесту під стіни Індустріального районного суду. Вимагають, аби справу загиблого у ДТП Олександра Усачова суд розглянув терміново і виніс справедливий вирок.

Аварія сталась у лютому на проспекті Слобожанському. Олександр Усачов разом із донькою йшов зеброю на зелений. В цей час у пішоходів влетів автомобіль AUDI. Відомо, що водій їхав на великій швидкості і зустрічною смугою. Олександр загинув на місці. Його дочку ушпиталили з важкими травмами.

«Було червоне світло. Пішоходам зелений. І він свідомо виїхав, щоб втекти від поліції на зустрічну смугу. Йшов Саша з донькою. Йшов ще один чоловік, який постраждав, жінка. І два хлопця мало не влетіли в машину. Тобто машину зупинив Саша, а потім стовп», — розповідає мати загиблого Олена Чуйко.

Тим часом сам обвинувачений провину не визнає. І стверджує, що за кермом був не він.

«Поліцейський бачив, хто з яких дверей в машині виходив. І він бачив, що виходило два пасажира. І він це підтвердив - саме цьому свідкові і погрожував Дубовик», — каже адвокат сім'ї Усачових Марія Біленко.

І додає, адвокат обвинувачуваного затягує судовий процес під різними приводами. Засідання переносили декілька разів.

«Є всі докази. Але затягується слідство. Затягують вони його красиво і правильно. За юридичним моментам. То вони змінюють адвоката, то адвокат у відрядженні, то не встиг ознайомитись зі справою. З цього ми прийшли сюди щоб справа почала розглядатися швидше», — зазначає учасниця акції Ганна.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Только красота  (06.11.20 02:16): и массовые расстрелы спасут эту страну. Відповісти | З цитатою
Представ.инд.суда  (05.11.20 13:39): Все будет по закону, который действует сейчас. Объективно, обоснованно. Відповісти | З цитатою
Дед  (05.11.20 10:16): Не чего ему не будет. Пока ТУПІЦСКИЕ судят. Відповісти | З цитатою
23423432  (05.11.20 10:11): году в 37 шлепнули бы как врагов народа. Без всяких митингов Відповісти | З цитатою
Погонщик красного КТМ_а  (05.11.20 08:24): Сквер Усачева??? Ху из Усачев???
Че, в натуре назвали??
пипецЪ!!! ОМГ...

Кто в Украине живет, тот в цирке не смеется! (с)
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Держитесь  (05.11.20 07:35): Резонансные дела только и могут быть доведены до конца при подключении общественности, медиа, депутатов. Всего треть дел доходят до суда по дтп. Еще в трети судьи не усматривают состава преступления...
Здесь явно должен быть срок от 3-8.
https://ukraine.segodnya.ua/ukraine/za-smertelnye-dtp-v-ukra ine-ne-sazhayut-v-tyurmu-1162787.html
Відповісти | З цитатою
Наблюдатель  (04.11.20 23:38): Когда уже появится статья для чиновников: "Злочинна бездiяльнicть." Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
вы лучше расскажите  (04.11.20 21:48): Что этот Усачев сделал такого, из-за чего его именем в течении нескольких месяцев, не спросив мнения горожан, решили назвать сквер? Как можно так издеваться над городом и людьми, чтобы имемем простого свадебного тамады называть скверы? Это справедливо? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 3
Механик  (04.11.20 21:25): Мутно как-то все. На видео все видно. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Кэп  (04.11.20 21:19): Большинство виновников не хотят сидеть в тюрьме и пойдут на всё ради этого. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (14)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (6)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті