Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 22 травня 2025
00:26

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Кримінальне зведення за 20 травня

Кримінальне зведення за 20 травня
66.ru
1. 19 травня п. р. близько 18.00 по спецлінії «101» зателефонував невідомий і повідомив, що о 20.00 цього ж дня в супермаркеті «BILLA» станеться вибух, при цьому адресу супермаркету не повідомив. На території м. Дніпропетровська розташовані два супермаркети підприємства з іноземними інвестиціями «BILLA». Обидва супермаркети розміщені в окремо стоячих одноповерхових будівлях, площею по 1500 кв. метрів за адресами: пр. Героїв, 4 та ж/м Комунарівський, 12. Враховуючи суспільну небезпеку до вказаних закладів торгівлі негайно виїхали посилені слодчо-оперативні групи. На час обстеження приміщень супермаркетів робота магазинів була припинена, евакуйовано по 38 чоловік обслуговуючого персоналу та близько 40 відвідувачів. За результатами обстежень працівниками Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ГУМВС України в області вибухові пристрої у закладах не виявлені. Нині вживаються заходи щодо встановлення та затримання зловмисника, який повідомив про хибне замінування.

2. 19 травня п. р. о 03.00 у своєму будинку по вулиці Дрогобицькій м. Дніпропетровська, що у Самарському районі, з двома колото-різаними пораненнями грудної клітини був виявлений труп 28-річного чоловіка. Працівниками сектору карного розшуку місцевого райвідділу міліції була затримана 25-річна дружина загиблого. Під час первинних допитів остання повідомила, що 19 травня п. р. о 02.45 за місцем мешкання, під час раптово виниклої сварки кухонним ножем спричинила чоловікові смертельні травми. Знаряддя вбивства – кухняний ніж, вилучене. За даним фактом слідчим відділом Самарського РВ міліції порушена кримінальна справа за ст. 115 ч. 1 Кримінального кодексу України («Умисне вбивство»). Санкція цієї статті передбачає для підозрюваної від 7 до 15 років позбавлення волі.

Gorod.dp.ua на Facebook.


444  (21.05.09 13:05): Тю, а если она просто оборонялась? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті