Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 13 липня 2025
10:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре ремонтируют пешеходную часть Амурского моста

В Днепре ремонтируют пешеходную часть Амурского моста

Недавно руки коммунальщиков дошли и до Амурского моста.

«Хочу обратить внимание дорожных служб на состояние пешеходного прохода на Амурском мосту (правая сторона, на Правом берегу, если спускаться). Скоро зима, а транспорт зимой тоже ломается. Пройти на площадь с моста без прыжков на проезжую часть через ограждение невозможно. Дорожники ремонтировали ограждение напротив и на противоположном берегу, а эту часть забыли», — рассказал местный житель Денис.

Сейчас заезд на полосу движения в сторону Правого берега оградили конусами и установили временные знаки. Уже начались работы по укреплению отбойника, планируется также замена покрытия на пешеходной части.







Gorod.dp.ua на Facebook.


IGOR-B  (07.11.19 22:07): Все классно . Только после 10 утра Відповісти | З цитатою
Горожанка  (07.11.19 16:23): Три дня назад написала об этой проблеме и уже ремонтируют? Круто! Прям не ожидала... Відповісти | З цитатою
8800  (07.11.19 13:52): Как обычно 10 месяцев бюджетные деньги где то лежат, а потом начинается быстрое их списание... Відповісти | З цитатою
Petro.  (07.11.19 13:46): Davno pora. Відповісти | З цитатою
Капитан Очевидность  (07.11.19 12:36): На первом фото, очевидно, всё делается по ГОСТу. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Горожанин  (07.11.19 11:06): А летом не судьба сделать было?Клоуны блин. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
BAAD  (07.11.19 10:59): А ушатаную проезжую часть за время ремонта нового моста не нужно ремонтировать? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (9)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (6)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті