Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 18 травня 2025
16:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Павлограді 11-класник розправився з сусідами: загинули батько і 4-річна дитина, вагітна мати отримала численні ножові поранення

У Павлограді 11-класник розправився з сусідами: загинули батько і 4-річна дитина, вагітна мати отримала численні ножові поранення

Жертвами хлопця стали сусіди - 30-річний батько та 4-річний хлопчик. Від отриманих ножових поранень вони загинули. Мати - 35-річна вагітна жінка отримала численні ножові поранення та була доставлена до лікарні.

Встановлено, що 10 березня приблизно о 23:20 18-річний хлопець прийшов до будинку сусідів, де завдав численні ножові поранення чоловіку, жінці та їх малолітній дитині. Після розправи над родиною хлопець втік з місця скоєння злочину.

На пошуки зловмисника був задіяний весь особовий склад Павлоградського відділу поліції. За лічені години правоохоронці встановили його особу та затримали. Виявилося, хлопець звернувся за медичною допомогою до найближчої лікарні з пораненням, яке отримав, розбиваючи вікно в будинку своїх жертв.

З місця події поліцейські вилучили знаряддя злочину – ніж кустарного виробництва. Зараз правоохоронці встановлюють всі обставини злочину та мотив.

Слідчим відділом Павлоградського ВП внесено відомості до ЄРДР з правовою кваліфікацією за п. 1, п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України. Вирішується питання про обрання хлопцю міри запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Жека  (14.03.18 22:47): Жалко что невинные простые люди уходят рано, особенно детишки. Земля им пухом.
А таких уродов к стене надо ставить...
Відповісти | З цитатою
горожанин  (13.03.18 22:41): Думаю пора дать разрешение на покупку"легализацию" оружия, каждый должен иметь шанс выжить и защитить себя, и свою семью, причем на законных основаниях.
О, сейчас начнут... - ответ у них то и ножи, и оружие, и гранаты есть, а у нас?
P.S. Но на практике: эти ***** почему-то редко несут достойное наказание, если вообще несут...
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Буй  (13.03.18 20:20): Пожизненного для этого несовершеннолетнего подонка не будет. Максимальный срок для несовершеннолетнего за умышленное убийство в данном случае при отягчающих обстоятельств - двух лиц и покушение на убийство 15 лет. Жаль... Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Урод  (13.03.18 15:09): Гори в аду урод!!! Відповісти | З цитатою
Leizure  (13.03.18 15:05): Он не имеет права на жизнь. Безумно жаль погибших и пострадавших.А эту сволочь нужно казнить. Потому как законы у нас слишком гуманные и подобных тварей не в меру развелось. Відповісти | З цитатою
Торик  (13.03.18 15:01): Закопать. Вместе с погибшими. Відповісти | З цитатою
Достойная молодёжь  (13.03.18 14:34): А его одноклассники наверняка даже одобрят поступок приятеля, судя по реакции подростков в соцсетях в похожих случаях, а то и школьным героем станет.
ЗЫ: 18 лет - 11 класс - значит был второгодником, я правильно понимаю?
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Іван  (13.03.18 13:14): Та розстрілять це тіло - все одно курва наркоман. Відповісти | З цитатою
прохожий  (13.03.18 12:21): наверно музыку громко слушали и не давали парню спать. Или не хотели одолживать денег. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Мда ...  (13.03.18 12:17): А короткоствол за поясом мог бы решить вопрос в пользу семьи. Но нет, холопам не положено ...
Лол ... код подтверждения: 1937 ... совпадение? Не думаю ...
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті