Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 12 червня 2025
13:56

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Пляжі Дніпропетровщини: де безпечно купатися на вихідних

Пляжі Дніпропетровщини: де безпечно купатися на вихідних

13 офіційних пляжів працюватимуть на Дніпропетровщині цього літа. Однак цими вихідними можна купатися лише на 11 з них.

На яких водоймах безпечно, розповіли в управлінні цивільного захисту облдержадміністрації.

11 пляжів Дніпропетровщини вже готові цими вихідними приймати відпочиваючих. Ці пляжі відповідають всім санітарним вимогам. На них обстежене дно, взяті проби води, є душові кабінки, переодягальні, сонцезахисні конструкції, контейнери для сміття тощо. Працюють рятувальники та медики.

У Дніпрі відкрито 3 пляжі, у Верхньодніпровському районі – 2, у Кривому Розі – поки що 1, у Нікополі, Новомосковську, Павлограді, Кам’янському та Зеленодольську – по 1.

Залишаються закритими ще 2 пляжі Кривого Рогу: на ставку ПАТ “Південний ГЗК” (Інгулецький район) та на ставку вул. Маршака (Тернівський район). Тут ще чекають на результати експертизи води від санепідемстанції. Аналізи будуть готові вже за тиждень. Якщо порушень не виявлять, пляжі відкриють.

Під час купання не забувайте про прості правила, які збережуть здоров’я та життя. Не купайтеся в нетверезому стані, не запливайте за буї, не залишайте дітей без нагляду.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Амурский  (17.06.16 18:08): Последний раз на Воронцовском пляже дно чистилось и углублялось лет 35-40 назад. Более драгу (земснаряд) там не видели. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (9)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (9)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (5)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (5)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (4)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (4)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті