Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 11 червня 2025
01:18

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

УЕФА проверит возможность проводить матчи еврокубков в Днепропетровске и Полтаве

УЕФА проверит возможность проводить матчи еврокубков в Днепропетровске и Полтаве
Представители Союза европейских футбольных ассоциаций проинспектируют города, где базируются Днепр и Ворскла с тем, чтобы узнать их степень готовности принимать домашние поединки в Лиге Европы, передает nv.ua.

Как сообщает официальный сайт ФФУ, федерация обратилась в УЕФА насчет возможности проведения матчей Лиги Европы, а также матчей женских сборных команд Украины WU-17 и WU-19 в Полтаве и Днепропетровске.

Главным футбольным органом Европы было решено направить в Украину двух офицеров безопасности, которые в ближайшие дни проверят футбольные арены этих городов.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Варвар  (11.06.15 15:28): В Днепре можно проводить даже олимпийские игры, особенно если отрезать языки и руки некоторым особо больным маньякам, затесавшимся я ряды фанатов. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (16)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (10)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (9)

•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (7)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (6)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (6)

•  Через аварійний стан: на Амурському мосту капітально відремонтують трамвайні колії (4)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті