Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Gorod`ской дозор
Регистрация Вход

Пт, 25 мая 2018
06:34

УКР   ENG

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

 

Radikalnaya


15 июня 2017, 13:23

Сергій Рибалка: Люди повинні користуватися якісними автошляхами!

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка звернувся до Міністра інфраструктури та в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України з вимогою вирішити питання ремонту доріг обласного підпорядкування О 040908 Шолохово-Токівське-Мар’янське та дороги О 040101 Апостолове-Грушівка, що на Дніпропетровщині. Про це він заявив перебуваючи з робочим візитом в Дніпрі. Депутат повідомив, що ці автошляхи знаходяться в аварійному стані.
«До мене постійно звертаються люди з проханням посприяти вирішенню питання капітального ремонту аварійних доріг в різних регіонах України. Особливо багато звернень надходить із Дніпропетровської області. Депутати Грушівської сільської ради Дніпропетровської області попросили допомогти з ремонтом автомобільної дороги обласного підпорядкування Шолохово-Токівське-Мар’янське та дороги Апостолове-Грушівка Дніпропетровської області. Протягом останніх п’яти років там не проводився навіть ямковий ремонт. Це неприпустимо», – наголосив Сергій Рибалка.
За словами народного депутата, сполучення по цим дорогам є вкрай важливим для життєдіяльності місцевої громади. Зокрема, для підвезення школярів до місця навчання шкільними автобусами, проїзду громадського транспорту до залізничної станції, проїзду машин невідкладної медичної допомоги, доставки продуктів харчування та товарів першої необхідності.
«Чудово, що уряд визначив одним з пріоритетних питань – ремонти доріг по всій Україні. Але люди продовжують їздити дорогами, які знаходяться в аварійному стані. Вони справедливо обурюються і не знаходять відповіді на запитання: куди йдуть кошти з акцизного збору при купівлі водіями палива для автомобілів? Тому звернувся до Міністра інфраструктури та в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України з вимогою вирішити питання ремонту двох чи не найгірших ділянок доріг Дніпропетровщини - Шолохово-Токівське-Мар’янське, та Апостолове-Грушівка», – зауважив Сергій Рибалка.
Він переконаний, що люди повинні користуватися якісними автошляхами і не ставити під загрозу своє життя.
Просмотров: 183
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте