Нд, 19 травня 2024
03:58

Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 35 медалей для України на чемпіонаті Світу з кікбоксингу ВТКА

У м. Марина-ді-Каррара (Італія) завершився чемпіонат Світу з кікбоксингу ВТКА. У змаганнях взяли участь понад 5000 спортсменів із 80 країн світу. У тому числі була запрошена і Національна збірна команда України з кікбоксингу ВТКА, у складі 37 спортсменів із багатьох регіонів нашої країни: Дніпропетровська, Харківська, Чернівецька, Хмельницька, Київська,
Волинська, Івано-Франківська, Рівненська, Полтавська області, м. Київ. Дніпропетровщина була представлена 10 спортсменами, які завоювали для України 35 медалей.

Спортсмени Національної збірної команди України вибороли на чемпіонаті Світу з кікбоксингу ВТКА 93 медалі, з них 42 – золотих, 26- срібних і 25-бронзових та зайняли 3-тє командне місце серед 80 команд світу. Спортсмени Дніпропетровщини здобули 21 золоту, 7 срібних та 7 бронзових медалей. Зокрема, Тарас Воротник, вихованець КДЮСШ «Монтажник» м. Дніпропетровська, виборов п’ять перших місць; Денис Денисенко, вихованець КДЮСШ «Шкіряна Рукавичка» м. Павлограда, виборов чотири перших місця.

Вихованці КДЮСШ «Монтажник» м. Дніпропетровська:
- Алієв Ельтадж - одне – І місце і два – ІІІ місця,
- Рибченко Давид – одне – І місце, одне – ІІІ місце,
- Шабельний Олексій – два –ІІІ місця,
- Ратушна Наталія – три - І місця, два – ІІ місця.

Вихованці КДЮСШ «Шкіряна Рукавичка» м. Павлограда:
- Степанчук Наталія – одне – І місце, три – ІІ місця,

Вихованці СК «Сейбалд» м. Дніпропетровська:
- Братчиков Олександр – три перших місця,
- Левицька Олена – три - І місця та два - ІІ місця,
- Москальов Павло - юнак 1999року народження який завоював два третіх місця.

Довідка:
За Календарним планом змагань 2015 рік буде також насиченим і вже у березні буде проходити Чемпіонат Дніпропетровської області з кікбоксингу ВТКА серед усіх вікових категорій, а у квітні проходитимуть Чемпіонати України з кікбоксингу ВТКА серед дорослих , юнаків та юніорів, у травні планується участь у чемпіонаті Європи серед дорослих, юнаків та юніорів.

Андрей  (15.11.14 18:37): Самая лучшая федерация по кикбоксингу! Відповісти | З цитатою
Старая Влада  (12.11.14 08:46): Титушки новой влады.. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1