Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 21 червня 2025
11:36

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпродзержинському олімпійському басейні пройдуть змагання з фрі-дайвінгу

У Дніпродзержинському олімпійському басейні пройдуть змагання з фрі-дайвінгу
fishhunters.ru
Досягнуто домовленості про проведення у Дніпродзержинському олімпійському басейні «МіКомп» Першості України з фрі-дайвінгу (вид підводного плавання). Про це повідомив заступник директора басейну «МіКомп» Ігор Кравченко.

Змагання проводитимуться під егідою Української асоціації підводної діяльності «Аіда», у рамках першості передбачено видовищні змагання з плавання на моноластах.

За попередніми даними, змагання відбудуться 15-18 травня 2008 року.

Довідка: Дніпродзержинський олімпійський басейн «МіКомп» (з довжиною доріжок 50 м, обсягом 3 тис. куб. м, обладнаний трьома трамплінами висотою 10, 5 і 3 метри) введено в експлуатацію після реконструкції, здійсненої на власні кошти ТОВ „МіКомп”, у листопаді 2007 року.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті