Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 19 декабря 2024
00:46

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Громадськість розповіла про корупційні схеми працівників Держземагентства у Криворізькому районі

|«« «« »» »»|

На Дніпропетровщині пройшла прес-конференція, під час якої громадська організація «Союз громадян Криворіжжя» розповіла про корупційні схеми посадових осіб Держземагентства у Криворізькому районі Депутат Жовтневої районної у місті Кривий Ріг ради, Голова ГО "Союз громадян Криворіжжя» Владислав Штефан розповів, що минулого тижня відбулися певні резонансні події.

Говорили, що начальник управління Держземагентства у Криворізькому районі Дніпропетровської області може зайняти вищу посаду, а в майбутньому і очолити регіональне Держземагентство. Громадськість заявляє, що він був замішаний в корупційних схемах. Вона висловлює незгоду з кадровими ротаціями. Два роки тому глава Держземагентства у Криворізькому районі змінився. В одній будівлі із земельною організацією з'явилася і фірма, яка надавала послуги з оформлення певної землевпорядної документації.

«Я депутат Жовтневого районного в місті Кривий Ріг ради. Очолюю депутатську групу з розвитку підприємництва. До мене почали надходити скарги від підприємців, жителів, землевпорядних організацій, які звертали мою увагу на ті корупційні схеми, з якими людям доводилося стикатися. Людина подає документи на реєстрацію землі, а отримує відмову. І до тих пір, поки не звертається в приватну фірму, яка знаходиться в одному приміщенні з Держземагентством», - зазначив Владислав Штефан.


Він додав, що приватна фірма бере на себе зобов'язання з оформлення та надає свій прайс. Звичайній людині - 600 грн, юрособа повинна заплатити порядку 2 тис. грн. Після звернення в приватну фірму відбувається диво. Людині дають документи. І такі корупційні прояви носили систематичний характер. Одиничні випадки були, коли людина, не звертаючись в вищевказану приватну фірму, справлявся із завданням.

Юрист Олександр Бутко розповів, що у Кривому Розі він представляє ТОВ НВП «Укргеопроект». Ця компанія більш 15 років на ринку надання земельних послуг. Спірні питання із Держземагентством були завжди. Але вирішувалися шляхом переговорів або нарад. Критичного рівня ситуація досягла, коли 2 роки тому в агентстві змінився керівник. З моменту його призначення робота всіх землевпорядних організацій була заблокована.

«Документи, які вносяться до державного земельного кадастру, завжди поверталися. Формулювання одне – «не відповідає чинному законодавству». При чому, яка частина саме і в чому полягає невідповідність, у відмові не зазначалось. Повторна здача технічної документації не приносила успіху. Відбувалося масове блокування документації. І виникнення всіх цих проблем збіглося з появою нової приватної фірми, яка розмістилося в тій же будівлі, де й відомство Держземагентства», - зазначив Олександр Бутко.

Ця фірма надає послуги з перевірки правильності заповнення земельної документації. Всім іншим підприємствам, які займалися земельними питаннями, при поверненні технічної документації натякали, що позитивне рішення буде прийнято, якщо суб'єкт звернутися в нову фірму. Парадоксально те, що базові землевпорядні організації, які раніше працювали без помилок, стали не затребувані. Вийшло, що вони більше не можуть правильно працювати. Провідний інженер «Укргеопроект» Олена Живаго розповіла, що більше 2 років діє спрощена процедури реєстрації. Проте у них - не так. Це підприємство документи на землю робить швидко. Один об'єкт займає 3 тижні. Потім починається саме цікаво. Вони самостійно реєструють документи в Держземагентстві.

«Спочатку нашому підприємству виділили 1 день для подачі документів у вівторок. Визначили квоту в 35 об'єктів. Прийом з 14:00 до 16:00. В цей же час відбувалася видача документів. Починалася роздруківка документів, пошук кадастрових планів, друк. Потім у нас півгодини йде прийом документи. Встигаємо подати документи по 5-6 об'єктам. Останнє відвозимо назад. Стали піднімати цю проблему. Нам посилили графік прийому», - сказала Олена Живаго.

У Криворізькому районі 22 організації, які займаються земельної документацією. За 2 години мають здати документи 4 організації. Підприємство стало займати чергу, щоб встигнути. Природно, 3-4 об'єкти не встигає. Стали обурюватися, підприємство ще ущемили. Не більше 20 об'єктів на чотирьох. Укргеопроекту, як великому підприємству, дали квоту на 15 об'єктів. А далі починається система повернення. То одна помилка спливе, то інша. «Повернення, потім ще і ще. По одному з документом можуть 6 повернень робити. Тому вся процедура з документацією затягується на роки», - зазначила Олена Живаго.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:


555  (26.08.14 10:10): Земельную мафию надо не люстрировать, а сажать, сажать и еще раз сажать. Ответить | С цитатой
123  (26.08.14 10:08): Оформлял землю в Днепр. обл., но документы все передают на Днепр-вск и там уже полный тормоз. Год я ходил пока не плюнул и сдал в частную фирму. За месяц все решили. И то что тут на писано 600 грн за решение вопроса это копейки. Я бы не думая отдал бы с первого дня. А с меня сдоили 1000 уе. При стоимости объекта 5000 уе. Ответить | С цитатой
заказчик  (26.08.14 09:52): Все корупционные схемы, которые были при Палейко, Бондаре, Гашенко так и остались в Днепропетровске и у Бондаренко и у Коцара и других. Ничего не изменилось, хотя люди и время уже совсем другие. Для того, чтобы изменить ситуацию нужно всех поменять, а поменяли только Палейко. Так ведь не она одна всю эту корупционную схему придумала, что действовала и действует в Днепропетровске и области. Нужна люстрация всех, а не одиночных лиц. Ответить | С цитатой
Самарский район  (24.08.14 11:14): В Днепропетровске аналогичная ситуация. Оформляю землю 6-ой год. Уже выудили 25000 грн. Ответить | С цитатой
Lady  (24.08.14 08:56): а сейчас тоже ничего не меняется. Схема стара.В эпоху компьютеризации носить тонны бумажек " висновкiв" та"погоджень"- смешно. И СРОКИ ПЕРЕДАЧИ БУМАЖЕК ИЗ КАБИНЕТА В КАБИНЕТ.Такое впечатление что из на улитках перевозят. Но при наличии заветной купюры с портретом Сковороды все становятся очень проворные и сговорчивые. Достало !Все- кто последние 10 лет занимал руководящие должности должны быть отправлены на свалку истории. Как в Грузии.Но это никому не интересно. В мутной воде легче рыбу ловить. Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
ИЩИФР  (23.08.14 21:57): А что, об этих схемах никто из руководства области не знает? Или это просто рекламная акция "Хотите не иметь проблем-ищите посредника"? Ответить | С цитатой
хохол  (23.08.14 19:49): усьому агенству люстрацію,( по саму голову, та не голову жалко, ну тоді хвіст по саму голову) Ответить | С цитатой
Денчик  (23.08.14 19:45): вот оно власть "Вилкулоидов" Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
13,5
млн грн финансовой помощи для полиции Горсовет выделил в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте