Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 22 червня 2025
14:11

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За місяць в області видано 7 дозволів на спецводокористування

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області у січні видало 7 дозволів на спецводокористування, погоджено 6 проектів водоохоронних зон та прибережно-захисних смуг, розглянуто 155 проектів відводу земельних ділянок, обстежено 25 підприємств перед вводом в експлуатацію. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

Протягом січня також спільно з Державною екологічною інспекцією в Дніпропетровській області фахівці Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області провели облік мисливських видів тварин на угіддях області.

Крім того, Держуправлінням також внесено пропозиції до проекту будівництва автоматизованого сортувального центру поштової кореспонденції УДППЗ «Укрпошта» та транспортної розв’язки. Ці питанні обговорені на засіданні містобудівної ради при Управлінні містобудування і архітектури Головного управління будівництва та архітектури облдержадміністрації. У рамках Національної програми екологічного оздоровлення басейну Дніпра та поліпшення якості питної води також тривають заходи з оздоровлення екологічного стану річки.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Облако  (07.02.08 09:25): otto kariess, спецводопользование-это пользование подземными водами (скважина проще говоря), А строить в водоохранной зоне ( в среднем ширина составляет 50 м и больше)действительно нельзя. Да только кому законы писаны??? Это нам с Вами нельзя, а ИМ можно. И управление экологии-первый помощник в этом деле. Не бескорыстно конечно.....
Согласно с ЖИТЕЛЕМ на все 100%!!!!! Больших взяточников еще поискать...
Відповісти | З цитатою
otto kariess  (06.02.08 20:33): Помоему,был такой закон,запрещающий строительство в прибрежной зоне....или к "спецводопользованию" он не относится? Відповісти | З цитатою
житель  (06.02.08 19:20): БРЕХУНЫ И ХАПУГИ.Гнать вас надо с должностей сраной метлой.Проплывите по Днепру в Обуховском заповеднике и посмотрите, берега все продали. Люди к воде подойти не могут. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті