Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 16 апреля 2025
23:03

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На шляху до мультилінгвальної освіти

На шляху до мультилінгвальної освіти
Викладачі ДНУ імені Олеся Гончара взяли участь у науковому семінарі «Розвиток освітніх програм» в рамках спільного проекту Європейського Союзу Темпус ІV «Розвиток та впровадження освітніх програм з мультилінгвальної підготовки вчителів в університетах Грузії та України».

Про це повiдомили з Кафедри англійської філології факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства ДНУ ім. О. Гончара.

Семінар відбувався в м. Тбілісі (Грузія) в рамках проекту Темпус ІV «Мережева взаємодія університетів–партнерів у реалізації багаторівневої системи підготовки та підвищення кваліфікації у галузі освітнього менеджменту». Участь у ІІ-му модулі проекту Темпус IV DIMTEGU «Розробка навчальних програм» у Тбіліському державному університеті імені Іване Джавахішвілі взяла делегація з України, у складі якої представники ДНУ імені Олеся Гончара: координатор проекту – професор А.І. Анісімова, професор Н.П. Олійник, доцент В.В. Яшкіна, доцент О.О. Конопелькіна та доцент І.Г. Безродних.

Співробітництво вчених та дослідників з університетів різних країн, а саме Латвії, Литви, Грузії та України, сприяє успішному проведенню семінару. Крім участі в сесійних засіданнях, учасники проекту мали змогу обмінюватися науковими напрацюваннями, дослідженнями і практичним досвідом під час воркшопів, гуртових робіт та дискусій, що включені в програму семінару.

Науковий семінар «Розробка навчальних програм» спрямовано на розробку питання мультилінгвальної комунікації, яка наразі стає все більш актуальною. В XXI ст., коли загострюється питання міграції, в тому числі й з причини отримання бажаної освіти за кордоном, виникають проблеми підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів з викладанням навчальних предметів іноземною мовою. Семінари в рамках проекту Темпус IV покликані подолати подібні труднощі й проблеми.

Основні завдання, поставленні перед представниками ДНУ у відрядженні до Тбіліського державного університету, - ознайомлення із загальними тенденціями у галузі розробки освітніх програм з підготовки вчителів у рамках проекту Темпус IV, визначення сутності й основних напрямків у сфері впровадження освітніх програм з підготовки вчителів у контексті мультилінгвальної освіти та окреслення основних напрямків практичного застосування сучасних технологій з урахуванням специфіки освітніх магістерських програм, можна вважати успішно виконаними.

Gorod.dp.ua на Facebook.


кирилл  (22.04.13 12:55): Нашли с кем сотрудничать. Латвия, Литва, Грузия - интеллектуальный отстойник Еуропы.
А с Папуа-Новой Гвинеей не пробовали?
Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Розширення вулиць не допоможе: Щоб вирішити проблему з заторами в Дніпрі, потрібно будувати нові дороги і мости (18)

•  У Дніпрі на прохання містян перенесуть одну з зупинок найпопулярнішого трамвайного маршруту №1 (16)

•  Дніпро отримав 100 каналізаційних люків від Уряду Японії у рамках програми екстреного відновлення (8)

•  Без заторів і зупинок: що таке «зелена хвиля» та де вона діє у Дніпрі (8)

•  Скільки живуть дерева і які варто висаджувати у Дніпрі (7)

•  У Дніпрі викривач суддівської корупції не лише втратив адвокатське свідоцтво, а й сам став підозрюваним (6)

•  У Дніпрі 15-річний хлопець їздив по місту порушуючи ПДР, загрожуючи пішоходам наїздом автівки (5)

•  Рекордний курс: євро подорожчав. Чи зміняться ціни на продукти та послуги – розказав експерт з Дніпра Володимир Косюга (5)

•  Контейнери не витримують: у Дніпрі зафіксували нові випадки недбалого поводження з відходами (5)

•  Зеленський підписав «скандальний» закон про добросовісного набувача: що змінилося і що кажуть критики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривен бюджет Днепра на 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте