У заході візьмуть участь керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, представники державних установ та громадських організацій, відомі спортсмени та тренери, учні спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентська молодь та просто любителі спорту — загалом близько тисячі учасників. Вони пробіжать територією парку легкоатлетичну дистанцію в 1 милю (1598 метрів), зазначають в управлінні.
В рамках заходу заплановано конкурс малюнків на олімпійську тематику серед вихованців спортивних шкіл міста. Окрім того, юні спортсмени побудують фігуру у формі 5 олімпійських кілець.
Олімпійський День бігу проходить по всій Україні і в усьому світі на честь заснування Міжнародного Олімпійського комітету (23 червня 1894 року). Мета заходу — популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганда здорового способу життя.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |