Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 01 февраля 2025
20:45

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Україна має два шляхи відродження вітчизняного сільського господарства

Україна має два альтернативні напрямки відродження вітчизняного сільського господарства — субсидування державою і прямий вступ до євроструктур. Про це керівник Поморського відділення сільськогосподарської дорадчої служби Республіки Польща Зиґмунд Керш заявив в інтерв’ю дніпропетровським журналістам перед початком семінару «Розвиток сільської місцевості і сільського господарства. Позитивний досвід Польщі» у Дніпропетровську 13-го листопада.

За його словами, приміром, у Польщі завдяки субсидуванню з бюджету Європейського Союзу аграрне виробництво наразі є однією з найрентабельніших галузей, причому до вступу в ЄС у Польщі сільськогосподарський імпорт домінував на експортом, зараз — «різка перевага експорту над імпортом».

Згідно з інформацією польського фахівця, у кожен гектар польських сільськогосподарських угідь Євросоюз вклав щонайменше по 125 євро безпосередніх субсидій, не рахуючи надбавок за несприятливість умов для ведення сільського господарства, на модернізацію техніки тощо.

Крім того, згідно з даними Зиґмунда Керша, з бюджету Євросоюзу 2007-2012 рр. Польща має отримати на аграрну сферу 12 млрд євро субсидій, ще 25% цієї суми спрямує на розвиток сільського господарства і сільських місцевостей державний бюджет Польщі.

«Завдяки тим субсидіям, рівень зарплати у сільському господарстві нині вищий, ніж зарплата робітників в промисловості чи працівників нижчого рівня адміністрацій», — зазначив Зиґмунд Керш.

Як повідомляло інформагентству «Придніпров’я», 13-го листопада на Дніпропетровщину прибула делегація фахівців у галузі сільського господарства з Поморського воєводства Республіки Польща. У ході одноденного семінару «Розвиток сільської місцевості і сільського господарства. Позитивний досвід Польщі», який розпочався в приміщенні Головного управління агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, десятеро польських спеціалістів мають намір поділитися досвідом ведення сільського господарства в умовах Європейського Союзу та Світової організації торгівлі з українськими колегами.

Gorod.dp.ua на Facebook.


~F@ntom~  (15.11.06 17:09): Подымут село.... да несмешите, блин, эти не буду говорить какие дядьки в правительстве, даже понятия не имеют, насколько все в селах плохо, а то что по телику показывают, так это как всегда небойсь полгода репортаж делали, и еще компьютерные спецэфекты применяли нехуже чем любом фантстичском фильме, а если есть нормальные села, то их единици где народ живет, остальные же прсто существуют, пока еще существуюют :"(.
Если раньше почти все население села работало то ща есть села, где люди только своими силами пытаються выжить.
Я все больше присоединяюсь к версии Angera, что сорей инопланетяни помогут, чем наше правительсво.......
Ответить | С цитатой
petronix  (15.11.06 02:05): тю
Нам исчо Пшеки не советовали. хай свой паштет мазовецкий и клюбнику жрут.
Нах субсидии, соляру по 1 грн сделайте баріг и спикулей с базара вон. Заупочная цена на молоко 1.5 а отпускная в магазине 2.5 уменьшить наценку производителей до 10% и всё будет работать окейно
Ответить | С цитатой
Anger  (14.11.06 22:58): Україна має два шляхи відродження вітчизняного сільського господарства: фантастический и реальный.
1-й: голубые проФФесиАналы заимеют совесть и прекратят геноцид населения;
2-й: прилетят инопланетяне и помогут сёлам материально;
Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
домов ОСМД и ЖСК обновлены в Днепре в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте