Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 27 июня 2025
14:17

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Після зіткнення з «КамАЗом» чотири вагони електропоїзда зійшли з рейок, а один перекинувся набік

Близько восьмої сорок на двісті дев’яностому кілометрі перегону Письменне-Ульянівка електропоїзд Донецьк-Дніпропетровськ зіткнувся з «КамАЗом». За даними МНС, у результаті зіткнення чотири з дев’яти вагонів електропоїзда зійшли з колії, а один вагон перекинувся набік. Жертв немає. Вісім потерпілих госпіталізовано до Васильківської районної лікарні. Зараз на місці зіткнення тривають аварійні роботи. Причини аварії з’ясовуються. Судячи з картини аварії на переїзді у Васильківці, пасажири та машиністи електрички Дніпропетровськ — Донецьк абсолютно всі народились у сорочках.

Утім, як і водій КамАЗу з напівпричепом, що їхав у сторону Донецька з вантажем маргарину. На швидкості сто кілометрів за годину в задню частину фури врізалась електричка. Якимось дивом у цій аварії усе обійшлось без людських жертв. Від удару перший вагон скинуло з колії і розвернуло.

Очевидці говорять, що місцева швидка допомога була біля переїзду через три хвилини. Одинадцять осіб, включаючи водія і машиніста, були доставлені у Васильківську лікарню. Чому ж досвідчений водій, що багато разів їздив цією дорогою, не відреагував на заборонний сигнал світлофора — поки загадка.
Gorod.dp.ua на Facebook.


pashik  (12.10.05 17:31): Расслабились водилы вот и чудят!
Все благодаря руководству страны!!!
Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (13)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи вантажівка врізалася у трамвай №5: відео моменту ДТП (3)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (3)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет «Китайской стене» на Победе

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте