Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 09 августа 2026
16:32

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Волонтеры из Германии доставляют гуманитарную помощь в Никополь

Волонтеры из Германии доставляют гуманитарную помощь в Никополь

Основной акцент в этой помощи – на оборудовании, которое помогает этому городу выжить и обеспечить жителей элементарными потребностями.

О том, что в этот раз привезли волонтеры из Германии, сообщила «Никопольская правда»:

«Учасники гуманітарної місії «Water4Ukraine» перебували у Нікополі в межах чергової допомоги. Основний напрям підтримки — надання техніки та обладнання для водоканалів і об’єктів критичної інфраструктури. У рамках візиту делегація відвідала міськводоканал, одну з лікарень та ДСНС. 

Це вже другий візит волонтерів до Нікополя. Минулого разу закордонні благодійники передали спеціальну техніку, автівку для міськводоканалу, медичне обладнання для лікарень. Під час нещодавнього візиту  Фелікс Штейн та Пауль Неттер передали розхідні медичні матеріали які застосовуються під час реанімаційних заходів для немовлят і дітей.

Для місцевого підрозділу ДСНС волонтери передали сучасні засоби пожежогасіння. Під час відвідування міськводоканалу, провели тренінг для працівників щодо надання першої медичної допомоги в екстрених умовах сьогодення.

«Нам дуже важливо, щоб європейці продовжували допомагати Україні, особливо, маленьким містам, де ведуться бойові дії. Бо, зазвичай, основна увага благодійників направлена на допомогу обласним центрам», — говорить Фелікс Штейн».

Фото – Никопольская правда.






Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (22)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (17)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (5)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Колишній ресторан та пам’ятник історії «Стара башта» став справжнім жахом та руїною (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
30
лет Днепровскому метрополитену.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте