Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 08 августа 2026
18:57

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровские мастера света завоевали еще одну международную награду

Днепровские мастера света завоевали еще одну международную награду

На этот раз фирма «Эксполайт» стала победителем международного конкурса в Таиланде.

Несмотря на полномасштабную войну, эта фирма успешно реализует яркие проекты по всему миру. И за многие из них – получает престижные награды.

Особенно почетно, если призов удостоены проекты, которые «Эксполайт» воплотил в Украине.

Как и в этом случае, о котором рассказал арт-директор фирмы Николай Каблука:

«Почесна перемога у найпрестижнішому світовому конкурсі медіаархітектури!

Сповнений гордості тримати в руках кубок за головну перемогу нашої меморіальної світлової інсталяції “Дорога Життя” на Media Architecture Biennale!

Тим більше цінніше, що український меморіальний проєкт переміг на одному з найпрестижніших міжнародних конкурсів у сфері медіаархітектури, що проходить раз на два роки – цього разу у Таїланді, Бангкок.

Отримати нагороду такого рівня – це відчуття великої внутрішньої гордості і відповідальності. За історію, яку ми розповіли всьому світлові. За людей, для яких вона була створена. І за те, що світло в цьому випадку стало більше, ніж інструмент — стало мовою пам’яті і життя.

Меморіальна інсталяція “Дорога Життя” на місці зруйнованого Романівського мосту в Ірпіні перетворила його на символ зцілення та відродження. Червоні нитки світла пульсують, як шви на рані, нагадуючи: бетон можна зламати, але волю — ніколи.

Коли я працював над цим проєктом я думав про те, як світлом можна сказати про те, що складно витримати словами. Як дати людині можливість зупинитися та відчути. І, можливо, знайти в собі трохи світла далі жити.

Через такі проєкти ми доносимо світові не лише біль українців, а й нашу стійкість, нашу правду і нашу здатність відновлюватися».

Фото – Николай Каблука.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (15)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (15)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (5)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (3)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
лет парку Шевченко

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте