
Учнів Дніпропетровщини запрошують долучатися до всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей». Він для вихованців ліцеїв, гімназій та профтехів, закладів позашкільної освіти. Тих, кому від 6 до 17 років. Творчі роботи слід надсилати поштою. Вони пройдуть два етапи відбору – регіональний та фінальний. На переможців чекають цінні подарунки.
Відбірковий етап конкурсу триватиме до 15 березня. Фінальний – до 28 квітня, коли країна відзначає Всесвітній день охорони праці. Йому і приурочена ініціатива.
Учасників розділять за трьома віковими категоріями. Переможців обиратимуть у кожній з них.
У малюнках діти мають розкрити тему комфортних і безпечних робочих місць. Вимог до стилю полотен немає, але вони повинні бути у форматі А3. А ще – без рамок та наліпок.
На зворотному боці українською та англійською необхідно вказати ім’я, по-батькові, прізвище учасника, дату народження, регіон і заклад, де навчається. Додати місце проживання, контактний телефон та обов’язково – електронну адресу.
Долучитися до конкурсу можуть діти, які залишаються в Україні чи перебувають у державах ЄС. Адреси для надсилання робіт поштою та всі деталі – за посиланням.
Старт ініціативі дали редакція журналу «Охорона праці» спільно з Профспілкою працівників освіти і науки. Інформаційний партнер – МОН.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |