Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 06 червня 2026
17:39

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Ціни на овочі за рік повністю переписали: як змінилась вартість борщового набору

Ціни на овочі за рік повністю переписали: як змінилась вартість борщового набору

Ціни на овочі в Україні цьогоріч значно зменшилися у порівнянні з минулим роком. Зокрема, інгредієнти класичного "борщового набору" здешевшали щонайменше на 50%.

Про це повідомляють аналітики Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ).

Кілограм картоплі в Україні зараз коштує в середньому 14,7 гривні, що відповідає цінам 2023 року і суттєво менше, ніж в минулому році – 32,1 гривні (-54%).

Ріпчаста цибуля, яку продають по 7,4 грн/кг, значно дешевше, ніж в попередні роки – 14,1 грн/кг в 2023 році та 17,7 грн/кг в 2024 році (-58%).

Морква за рік здешевшала на 63% – з 29,7 до 11 грн/кг. Буряк втратив в ціні 51% – з 19,7 до 9,7 грн/кг. Вартість капусти опустилася найбільше, на 73% – з 35,3 до 9,5 грн/кг.

Цікаво, що навіть огірки, які традиційно вважають більш літнім овочем, теж подешевшали на 23% за рік – зі 115 до 102,2 грн/кг. Тільки помідори не підтримали загальну тенденцію, і здорожчали на 9% – зі 115 до 124 грн/кг.

Тож Україна в цьому році отримала гарний врожай овочів, і наразі їхніх запасів у сховищах ще достатньо, кажуть в УКАБ. Проте експерти прогнозують, що ціновий тренд на здешевшання вже подоланий і вартість овочів надалі може зростати.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (11)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (6)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (2)

•  Ботсад Дніпра постраждав від юних вандалів (2)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті