Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 09 августа 2026
10:21

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В «Днепровской политехнике» уже обучили первых специалистов по солнечной энергетике

В «Днепровской политехнике» уже обучили первых специалистов по солнечной энергетике

Этот вуз уже выпустил первых специалистов, которые будут осваивать солнечную энергетику на практике.

Буквально месяц назад НТУ «Днепровская политехника» сообщила об открытии новой специализации в обучении. Здесь начали готовить специалистов, которые помогут развивать перспективное направление энергетики.

И вот – уже состоялся выпуск первой группы.

Ученики оказались очень зрелыми, понимающими и пытливыми до новых знаний. Это и понятно – они представляют крупную торговую сеть, которая все активней использует солнечные панели для выработки энергии.

Чему их научили, в «Днепровской политехнике» сообщили:

«Фахівці "АТБ-Маркет" вивчали сонячні електростанції в Дніпровській політехніці. Тиждень інтенсивного навчання — і тепер вони знають, як проєктувати та будувати станції для магазинів мережі.

Наші викладачі показали три типи станцій: звичайні мережеві, автономні для віддалених об'єктів і гібридні — найсучасніші. Теорію одразу перевіряли на практиці в лабораторіях університету.

Результат? АТБ зможе економити на електроенергії та стати енергонезалежним. А ми допомогли бізнесу стати екологічнішим.

Це частина роботи нашого Європейського цифрового інноваційного хабу. Ми навчаємо не лише студентів — працюємо з усіма, хто хоче розвиватися».




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (17)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (17)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (5)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
15
новых современных троллейбусов приобретет Днепр.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте