Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 05 июня 2025
06:40

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Павлограде снова взялись за создание Индустриального парка

В Павлограде снова взялись за создание Индустриального парка

Этот город становится все ближе к линии фронта и регулярно обстреливается врагом…

Как говорится – самое время заняться проектами светлого будущего.

Самое смешное и печальное, что в Павлограде уже пытались создать Индустриальный парк - в гораздо более спокойные времена.

В 2017 году был зарегистрирован Индустриальный парк «Павлоград» и разработан проект его грандиозного развития. Остается только предполагать, сколько потратили средств на этот титанический труд…

Наша справка. Індустріа́льний парк «Павлогра́д» — індустріальний парк в Павлоградському районі Дніпропетровської області, на території колишнього полігону Павлоградського ремонтно-механічного заводу. Загальна площа — 250 га. Пріоритетні напрямки діяльності парку — машинобудування, виробництво будматеріалів, переробка сільгосптоварів, легка промисловість, Hi-tech технології. Очікується створення близько 5 тисяч нових робочих місць

Но спустя время этот Индустриальный парк был исключен из государственного реестра как один из таких, где от планов так и не перешли к реальным делам.

И вот теперь в Павлограде снова взялись за создание Индустриального парка. Об этом сообщает наш земляк, народный депутат Дмитрий Кисилевский, который курирует индустриальные парки Украины:

«Міський голова Павлограда (Дніпропетровська область) Анатолій Вершина оголосив про домовленість з керуючою компанією індустріального парку «Біла Церква» щодо консультування для створення та розвитку на території громади приватного ІП.

Раніше в Павлограді вже був індустріальний парк, але він був виключений з державного реєстру за зверненням ініціатора».

А вот что об этом пишут местные СМИ:

«В Павлограді знову говорили про можливість створення індустріального парку. Але, на думку міського голови Анатолія Вершини, який виступив перед підприємцями Павлоградщини на обговоренні проєкту «Зроблено в Україні», це має бути приватний індустріальний парк.

Нагадаємо, шість років тому в Павлограді вже планувалося побудувати індустріальний парк, але далі розмов справа не пішла.

-Я був в Білій Церкві – це місто-побратим Павлограду. Там відкривався індустріальний парк. Я зустрівся із засновником і власником цього індустріального парку. І зрозумів, що у нас є перспектива створення такого парку.

В 2019 році ми вже намагалися створити індустріальний парк. Звісно, була б користь і для громади Павлограду і для навколишніх громад, які б отримували плату за оренду землі, але ініціативу взяла на себе обласна рада, – розповів присутнім підприємцям міський голова Анатолій Вершина. – Було створено комунальне підприємство (КП), забрали землі під КП, але так нічого і не зробили. КП лише накопичило борги за оренду землі – і все.

На моє переконання, індустріальний парк повинен бути виключно в приватній власності. І команда в Білій Церкві проконсультує Павлоград, як це треба робити…».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася  (03.06.25 15:37): Красивая картинка, Павлоград примерно так и выглядит. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
9
млн евро на новые трамваи потратит город в 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте