Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 23 липня 2025
17:51

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Школяр з Дніпра отримав державну нагороду «Майбутнє України!»

Школяр з Дніпра отримав державну нагороду «Майбутнє України!»

Учень Дніпровського ліцею № 130 Потеряйло Тимофій отримав державну нагороду «Майбутнє України!».

Про це повідомили в «Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради».

Ця почесна відзнака вручається за його незламну силу духу, мужність і добрі вчинки, які вже сьогодні змінюють життя людей на краще.

Тимофій став прикладом справжнього громадянина — небайдужого, рішучого, щирого. Від початку повномасштабної війни він активно займається волонтерством: грав на бандурі, збираючи кошти на потреби Збройних Сил України, і вже двічі брав участь у розчищенні завалів та наданні допомоги рятувальникам після ворожих обстрілів житлових будинків у рідному Дніпрі.

Його вчинки — це прояв великого серця. Тимофій не шукав визнання, не прагнув слави.

«Я не хотів потрапити в новини, я лише хотів допомогти», — каже хлопець.

Саме такі діти, як Тимофій, формують майбутнє сильної, людяної та незламної України. Ми пишаємося ним і дякуємо за приклад, який він подає всім нам.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті