Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 16 травня 2025
18:33

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

До дніпровських музеїв передали нові експонати з фронту

До дніпровських музеїв передали нові експонати з фронту

Відразу кілька трофеїв від окупантів передано до музею нашого міста.

Ці експонати допомогли сформувати окрему експозицію у Музеї сучасної російсько-української війни, про що там повідомили:

«Завдяки нашим славетним Захисникам з 3 окрема штурмова бригада Музей сучасної російсько-української війни черговий раз поповнився новими експонатами.

Цього разу до трофейного БТР-82 додалася ворожа військова форма та низка цікавинок, які разом сформували цілісну композицію. Це дозволить відвідувачам глибше зануритися в реалії війни та краще усвідомити її масштаби.

Висловлюємо щиру подяку нашим Героям за незламність, мужність і підтримку Музею».

А ветеран повномасштабної війни, воїн 128-ї окремої Дніпровської бригади ТРО «Дике поле» Дмитро Каюк передав з фронту ще один трофей:

«Хлопці для музею війни в Дніпрі передали захоплений на московитських позиціях сидор - речовий мішок.

Це атрибут ще радянської армії. З таким колись і я бігав на строковій службі. Варто зазначити, що на початку великого вторгнення "друга армія світу" мала чимало подібних архаїзмів у своїй екіпіровці. Я бачив казанки, фляги, ремені й навіть каски ще зі складів армії СРСР. Але, треба визнати, що московити досить швидко змогли налагодити виробництва сучасного й доволі непоганого армійського ширвжитку. Зараз їх рюкзаки, спальні мішки, РПСки та багато чого іншого зручні та функціональні. Московитські солдати, як, в принципі, і наші, чимало елементів амуніції та форми докуповують за власний кошт.

Цікаво, що ці речі вироблюються одними й тими ж фірмами й тому вони абсолютно ідентичні. От лежить дохлий орк, а поряд стоїть наш вояк і вдягнені та екіпіровані вони абсолютно однаково - в придбані на армійських базарах речі. Тільки різноманітні патчі та кольорові стрічки дозволяють їх відрізнити один від одного.

Оце вам наочна демонстрація реалій світової моралі. Московити звичайно роблять погану справу - намагаються винищити українців. А українці - молодці. Вже який рік затято виборюють свою свободу. Але бізнес то бізнес. Ми будемо продавати каски, берці та бронежилети і тим, і тим - гроші не пахнуть!».

Фото – Музей російсько-української війни та Валерій Кравченко.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті