Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 10 липня 2025
13:15

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

З початку року у Дніпрі виявлено понад 370 фактів крадіжок газу

З початку року у Дніпрі виявлено понад 370 фактів крадіжок газу

Впродовж 2025 року фахівці Дніпровської філії «Газмережі» виявили понад 370 фактів несанкціонованого відбору природного газу споживачами Дніпра та Дніпровського району. Загальна сума збитків, завданих порушниками газорозподільній компанії, склала більше 1,8 млн грн.

У результаті проведених перевірок впродовж поточного року Дніпровською філією «Газмережі» було зафіксовано 371 факт порушення правил обліку природного газу та цілісності системи газопостачання. Серед виявлених порушень - 8 незаконних врізок, 69 втручань у роботу газових лічильників з метою зміни фактичних показань, 294 інших порушення, у тому числі випадки самовільного відновлення газопостачання.

«Нагадуємо нашим клієнтам, що за нелегальне використання газу недобросовісні споживачі мають відшкодувати завдані Оператору ГРМ збитки. В залежності від виявленого виду порушень розмір нарахувань за необліковане споживання газу може коливатися від 3,5 тис грн до 500 тис грн, - зазначають у прес-центрі Дніпровської філії «Газмережі». – Таким чином, акцентуємо увагу, що крадіжки блакитного палива можуть обійтися зловмисникам у десятки разів дорожче, ніж його легальне споживання».

Крім того, самовільне втручання у газорозподільну систему є протиправною дією, яка загрожує здоров’ю та життю людини. Протизаконними діями споживачі наражають на небезпеку себе та оточуючих. У місцях несанкціонованих врізок у газопроводи з’являються витоки газу, які можуть призвести до аварійних ситуацій та фатальних наслідків.

Cторонні втручання в систему газорозподілу персонал Дніпровської філії «Газмережі» виявляє за допомогою сучасного спеціального обладнання. Після фіксації факту порушень більшість недобросовісних споживачів визнає свою провину та сплачує передбачені законом штрафні санкції. Якщо ж клієнт не визнає своєї провини та відмовляється компенсувати заподіяні збитки, питання про їх стягнення вирішується у судовому порядку. При цьому за рішенням суду на користь газорозподільного підприємства споживачу-порушнику доведеться сплатити також судові витрати.

Якщо ви стали свідком крадіжки газу – просимо повідомляти про це спеціалістів Дніпровської філії «Газмережі» за номером аварійно-диспетчерської служби «104».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (22)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (11)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (8)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (6)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (5)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  У Дніпрі біля ТРЦ «Дафі» тролейбус №16 зіштохнувся з автівкою та протягнув її дорогою (3)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті