Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 07 апреля 2025
17:08

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровскому метрополитену передали тяжелую технику

Днепровскому метрополитену передали тяжелую технику

Япония продолжает системно помогать нашему городу необходимой техникой.Очередной весомый подарок достался Днепровскому метрополитену, о чем там сообщили:

«Дніпровський метрополітен отримав новий вантажний автомобіль із краном-маніпулятором

Дніпровський метрополітен продовжує системно оновлювати свій технічний парк. Цього разу підприємство отримало спеціалізований вантажний автомобіль MAN TK-TGM-KM-155 із краном-маніпулятором та комплект запасних частин. Ця техніка стане важливим доповненням до парку спецавтомобілів метрополітену, дозволяючи ефективно виконувати господарські та ремонтні роботи, зокрема транспортування та монтаж важких конструкцій.

Новий автомобіль має високу прохідність та вантажопідйомність, що дозволяє виконувати роботи навіть у складних умовах. Кран-маніпулятор значно розширює функціональні можливості машини, даючи змогу проводити вантажно-розвантажувальні операції без залучення додаткової техніки.

Ця міжнародна технічна допомога надається в рамках Проекта екстреного відновлення та реконструкції, який підтримується Урядом Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва JICA.

Директор технічний КП "Дніпровський метрополітен" Тарас Станіславович Шевченко зазначив:

— Отримання цього автомобіля є ще одним важливим кроком у розвитку матеріально-технічної бази метрополітену. Завдяки крану-маніпулятору наші ремонтні служби зможуть швидше та ефективніше виконувати вантажно-розвантажувальні та монтажні роботи. Ми вдячні народу та Уряду Японії, JICA та компанії-постачальнику OGAWA Seiki Co.Ltd за підтримку у зміцненні нашої інфраструктури.

Ця сучасна техніка допоможе забезпечити безперебійну роботу метро та підвищити ефективність виконання ремонтних і господарських завдань».

Фото – Днепровский метрополитен.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Дніпро переходить на єдину систему безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті (15)

•  Шаг замість копійки: НБУ назвав ймовірний тираж (12)

•  У ЖК «Бартоломео» відкрили картинну галерею, яка допоможе відродити розважальний комплекс, що згорів (11)

•  Шведи допомагають Дніпру впоратися з гілками та пнями (8)

•  Дніпровська міська рада виграла суд щодо повернення у комунальну власність територіальної громади підземного пішохідного переходу по вул. Любарського (6)

•  У Дніпрі водій вдарив свого напарника пилкою для нігтів (6)

•  У Дніпрі завершили опалювальний сезон: борг городян 1,6 млрд грн (6)

•  Жителів Дніпра атакують кліщі: Як уберегтися від кровососів? (6)

•  Не забудьте перевести годинник! (5)

•  «МОН - «собака на сіні»: саме не робить і іншим не дає», - мер Дніпра про відновлення Палацу студентів (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет «Китайской стене» на Победе

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте