Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 01 липня 2025
09:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На житловому масиві Тополя відкрили новий критий ринок

На житловому масиві Тополя відкрили новий критий ринок

Його будівництво тривало кілька років під час Великої війни.

Новий продуктовий ринок на житловому масиві Тополь-3 створений практично на місці старого, який перестав відповідати вимогам часу і був закритий кілька років тому.

Створення нового критого продовольчого ринку практично завершено. Залишилося завершити зовнішнє оздоблення. Ринок вже прийняв перших покупців, про що повідомили у групі Тополь-1-2-3 Шевченківський район.

Думки місцевих жителів щодо зручності нового ринку розділилися. Одним це подобається. Інші сумують через незавершений благоустрій навколишньої території та відсутність туалетів, які були на старому ринку.

Фото – Захід Ібаєв.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Наталья  (19.06.25 12:41): Вообще картинки не соответствуют реальности.
Хоть бы двери все открыли, если не можете кондиционеры включать или вентиляцию . Душно там.
Відповісти | З цитатою
Лариса  (26.03.25 19:20): Это хорошо, что построили крытый рынок. Но почему отсутствуют условия для работы продавцов? Туалет служебный есть, но он под кодовым замком и туда вход продавцам не возможен. Відповісти | З цитатою
Я  (07.01.25 07:34): Гораздо лучше, чем было, но прилегающую территорию надо ещё делать. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (10)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті