Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
22:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Кілька корисних порад щодо очищення кешу на смартфоні

Кілька корисних порад щодо очищення кешу на смартфоні

Якщо людина звикла використовувати внутрішнє сховище смартфона по максимуму, їй варто знати про елементарні способи очищення кешу. Річ у тім, що під час роботи важливих програм створюється безліч тимчасових даних, які автоматично осідають в окремих папках. При цьому, відповідний процес здійснюється у фоновому режимі, тому слідкувати за ним дуже важко.

І хоча, такі файли стають необхідними під час проблем з інтернетом, їх треба періодично чистити. Це допоможе пришвидшити функції гаджета, звільнити певну частку сховища та оптимізувати роботу додатків. Додатково, після такої чистки, можна встановити застосунок казино елслот, який дозволяє грати в улюблені слоти без дзеркала або VPN.

Для чого потрібні кеш-файли та, якими вони бувають

Зовсім обійтися без кешу неможливо, особливо якщо падає швидкість інтернету або у межах відвідуваного сайту є проблеми з сервером. Завдяки браузеру, ці дані швидко “дістаються” з папки та, відтворюються без втрати трафіку. Тим часом, сучасні смартфони підтримують різні види кешу:

  • Дані софту, який використовується найчастіше;

  • Елементи з сайтів, які були відвідані останніми;

  • Тимчасові осередки системних служб та застосунків.

Стосовно кешу, який утворюється від частого запуску програм, варто знати, що його кількість можна легко перевірити. Для цього, у налаштуваннях потрібно знайти розділ з керуванням програмами. Обравши улюблений застосунок, людина відразу побачить, скільки місця він використовує для файлів-клонів.

У разі браузерного кешу, до мобільного пристрою можуть завантажуватися такі документи, як тексти, малюнки, відео або музика. І через те, що багато з цих файлів мають великий вміст, їх варто регулярно чистити. А ось у випадку системного кешу, його чіпати взагалі не варто тому, що можуть виникнути труднощі з подальшим використанням гаджета. 

Що робити для швидкого та ефективного очищення кешу


Одним з найпростіших способів чистки кешу є ініціація перезавантаження смартфона. Завдяки цій процедурі, пристрій проводить новий розподіл оперативної пам’яті, калібрування батареї та видаляє все зайве. Також, скинути непотрібні файли можна вручну, особливо коли мова йде про дані застосунків. Достатньо лише знайти налаштування додатків (кожний окремий софт має кнопку скидання кешу).

Окремої уваги заслуговує перевірка пам’яті під час постійного використання месенджерів. Дійсно, тут знадобиться шукати папки з архівами таких програм, як Телеграм, Ватсап або Вайбер. Але, треба бути уважними, щоб не стерти важливий контент.

І наостанок, якщо користувач часто дивиться різні сторінки в інтернеті, варто періодично чистити кеш браузера. За наявності Chrome, людині варто натиснути на три крапки, перейти до налаштувань та вкладки “конфіденційність”. В кінці знадобиться ініціювати очищення даних за весь час. 

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті