Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
10:50

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У мережах АЗС зросли ціни на автогаз

У мережах АЗС зросли ціни на автогаз
Фото: avtoblog.ua

Минулого місяця найбільше (на 3 грн) зросла ціна на автогаз у дніпропетровській мережі VostokGaz і кіровоградській Рур груп, додавши з 1 вересня 6,5 грн, до 35,49 грн/л.

Скраплений газ у жовтні продовжив дорожчати. Так, за місяць середня ціна на газу на АЗС зросла на 1,63 грн за літр - до 34,85 грн/л. Про це повідомляє галузеве видання enkorr із посиланням на ціновий моніторинг Консалтингової групи А-95.

Зазначається, що загалом із початку осені приріст становив трохи більш як 6 грн/л, повністю відігравши зростання акцизу, й навіть більше.

Минулого місяця найбільше (на 3 грн) зросла ціна на автогаз у дніпропетровській мережі VostokGaz і кіровоградській Рур груп, додавши з 1 вересня 6,5 грн, до 35,49 грн/л.

Найменше (0,83 копійки) здорожчало пальне на стелах UPG через більш активне зростання у вересні. Всього за два місяці ціна на газ у мережі збільшилася на 6,10 грн, до 34,02 грн/л.

В інших мережах, як регіональних, так і національних, LPG за жовтень додало у середньому від 1 грн до 2,17 грн.

У мережі Авантаж 7 середня ціна на газ у залишається найнижчою у країні - 32,95 грн/л, хоч і додала у жовтні 2 грн, з вересня - 5,5 грн. Точково дешевше тільки у Marshal у Житомирській області (31,9 грн/л) і БРСМ-Нафти в Миколаївській (32,29 грн/л).

Різниця між цінами на ресурс у преміумів і дискаунтерів за місяць звузилася на 51 копійку і на 1 листопада становила 2,76 грн/л. Але в місячній динаміці відрив між цими сегментами у середньому зріс із 2,54 грн у вересні до 2,88 грн у жовтні.

Зазначається, що у жовтні реалізація LPG була слабкою з тижневим коливанням +/-1-2%. Падіння проливів розпочалося ще у вересні після суттєвого зростання цін на цей вид пального. Тоді, за даними операторів, реалізація впала на 6-7% порівняно з серпнем.

Співвідношення ціни на скраплений газ й на А-95 на колонці становить близько 65%. За словами представників роздрібного бізнесу, основним чинником впливу на попит є вже не ціна.

"Проливи не збільшаться навіть при зниженні ціни на 0,5-1 грн/л. Це, можливо б, і допомогло, якби продажі бензину зростали, а вони падають так само, як і газ із ДП", - зазначилипредставники бізнесу.

Раніше повідомлялося, що у найбільших мережах АЗС ціни на автогаз перевищили 30 гривень.

Нагадаємо, Верхова Рада проголосувала зміни до Податкового кодексу стосовно підвищення акцизів на пальне. З1 вересня ставки акцизу на бензин зросли з 215,5 євро до 242,6 євро. Ставки на дизельне пальне підвищилися зі 139,5 євро до 177,6 євро. Ставки на автогаз зросли з 52 до 165 євро.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (11)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті