Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
16:53

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Необґрунтовані активи депутата міськради Дніпропетровщини: Апеляційна палата ВАКС підтвердила законність стягнення активів вартістю понад 2,2 млн грн

Необґрунтовані активи депутата міськради Дніпропетровщини: Апеляційна палата ВАКС підтвердила законність стягнення активів вартістю понад 2,2 млн грн

Депутат купив будинок та земельну ділянку у Дніпрі за незаконні доходи.

31 жовтня 2024 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду підтримала позицію прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та залишила без змін рішення суду першої інстанції від 19 січня 2024 року, яким визнано необґрунтованими активи, а саме житловий будинок та земельну ділянку у м. Дніпро, набутими депутатом однієї із місцевих рад Дніпропетровщини, який одночасно є секретарем міської ради, та постановлено стягнути з відповідача 2 258 503 грн.

Суд погодився з доводами прокурора та відмовив відповідачу у задоволенні апеляційної скарги.

Рішення Апеляційної палати ВАКС набирає законної сили з моменту проголошення.

Нагадаємо, на підставі матеріалів Національного агентства з питань запобігання корупції та доказів, самостійно отриманих прокурором у встановленому законом порядку, встановлено, що депутат міськради набув у власність необґрунтовані активи - житловий будинок та земельну ділянку під ним, що розташовані у м. Дніпро загальною вартістю 2,9 млн грн. Під час аналізу доходів з’ясовано, що частина грошових коштів у розмірі 2,258 млн грн не могла бути набута законно.

Зважаючи на виявлене, прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення з депутата в дохід держави 2,258 млн грн, законність походження яких викликає обґрунтований сумнів.

Раніше ми повідомляли, що йдеться про секретаря Марганецької міської ради Дніпропетровської області Анатолія Деркача.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (15)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (8)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (8)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті