Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 14 марта 2025
11:56

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровский колледж культуры открыл знаковую выставку картин

Днепровский колледж культуры открыл знаковую выставку картин

Выставка посвящена предстоящему 100-летию художественного отделения этого учебного заведения.

О выставке и представленных на ней работах в Днепровском колледже культуры рассказали:

«Художнє відділення Dnipro Art College відкриває щорічну виставку студентських робіт, яка цього року має особливе значення, адже відділенню у 2025 році виповнюється 100 років!

За словами заслуженого художника України, голови комісії "Образотворче мистецтво" Григорія Чернети, це не просто експозиція, а свідчення невпинного розвитку художньої школи, яка вже століття виховує таланти, здатні залишити слід у світі мистецтва.

Мистецька подія триватиме протягом місяця, і по закінченні журі оголосить імена найталановитіших представників молодого покоління художників, дизайнерів та майстрів декоративного мистецтва.

Завідувачка художнього відділення Оксана Хмеленко додає, що цьогорічні роботи вражають високим рівнем майстерності та креативності: "На виставці представлені реальні студентські роботи, – зазначає пані Оксана, – і результат завжди непередбачений".

Відвідати експозицію можна у форматі екскурсійних груп за попередньою реєстрацією».      

     

Фото – Днепровский колледж культуры.












Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Поліцейські Дніпра затримали 40-річну жінку за підозрою у крадіжці з торгівельного центру міста (25)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги мотоцикліст врізався у Mitsubishi та перекрутився у повітрі (24)

•  Подарунок від Лейпцига: на маршрути Дніпра вийшли ще 5 сучасних трамвайних вагонів (18)

•  На Дніпропетровщині сталася бійка між учителем і учнем: поліція встановлює обставини (відео) (14)

•  У Дніпрі відбулося затримання водія, який був у стані наркотичного сп’яніння, та який також порушив правила військового обліку (11)

•  Зарплата в понад 30 тис. гривень для поліцейських: Рада ухвалила законопроєкт (10)

•  Дніпряни обурені станом пам'ятника Івану Манжурі (8)

•  Дозволи на зброю тепер доступні в «Дії»: що змінилось для українців (6)

•  У Дніпрі підбили попередні підсумки опалювального сезону та назвали дати його завершення (6)

•  У Дніпрі планують створити величезну водоохоронну зону (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
9
млн евро на новые трамваи потратит город в 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте