Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 21 лютого 2025
12:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Герої Дніпровської бригади ТРО: Мужня Ляля

Герої Дніпровської бригади ТРО: Мужня Ляля

Міський сайт продовжує знайомити з долями тих, хто бореться у складі 128-ї окремої Дніпровської бригади ТРО ЗСУ.

А у складі цієї бригади є й дуже незвичайні захисники України.

Міський сайт вже розповідав про те, як у багатьох підрозділах ЗСУ їх майже повноправними членами стають різні тварини – переважно собаки та кішки.

Якраз про таку захисницю і розповів ветеран цієї бригади, відомий дніпровський історик Дмитро Каюк, нариси якого неодноразово публікував наш сайт:

«Друзі, знайомтеся, це Ляля.

Вона звичайний сільський дворовий собака. Ляля маленька. Навіть мініатюрна.

Не знаю, скільки в ній ваги, але вона точно легша, ніж той ланцюг, на який прикута.

Ляля ляклива. Вона всього страшенно боїться.

Однак, насправді Ляля має надзвичайну мужність. В неї є те, чого бракує багатьом чоловікам в Україні - Ляля вміє переборювати свій страх.

В мене вага 94 кг. В Лялі – від сили півтора набереться.

І тим не менш, цей собачка дзявкотить. Боїться страшенно. Але робить свою справу.

Ляля непідкупна. Від слова абсолютно. Як я тільки її не улещував. Які тільки смаколики їй не пропонував. Ні. Ляля зберігає вірність своїй господині. Не було жодного разу щоб вона не обгавкала мене, коли я потрапляю їй на очі. Я несу для Лялі у подарунок жменьку смачнючих сосисок, які вона просто обожнює. Ляля знає, що це гостинець для неї. Знає, що я буду чатувати, щоб сусідські собаки їх не забрали. Знає і все одна сигналізує, що на подвір’ї чужий.

Ляля не ухилянт! Ляля справжній боєць.

До речі, привіз для Лялі з Дніпра собачий корм, а вона його чомусь їсти відмовляється. Вперше таке бачу».

Фото Дмитра Каюка.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті